Яким буває скління балкона Пройшли ті часи, коли скління балкона вважалося розкішшю і застосовувалося досить рідко. Тепер це – норма, і це цілком зрозуміло, адже такий підхід дозволяє експлуатувати корисну його площа протягом усього року.

Крім того, засклений балкон сприяє збільшенню загальної тепло - і звукоізоляції всієї квартири.

В даний час існує досить багато способів засклити балкон, кожен з яких має свої переваги:

1. Холодне. Даний тип скління захищає балкон від впливу вітру і кліматичних опадів. Віконні рами у цьому випадку мають одинарне скло, без всякого утеплення. При цьому важливо врахувати, що всередині балкона температура повітря не буде відрізнятися від вуличної, тому особливого комфорту в холодну і теплу погоду на такому балконі очікувати не варто. Конструкція холодного скління складається з недорогих алюмінієвих або дерев'яних рам.

2. Тепле. Цей вид скління передбачає створення на балконі незалежного від вуличної погоди мікроклімату. При цьому може застосовуватись різна міра утеплення, аж до створення ідентичних з квартирними умов: у цьому випадку балкон виступає як доповнення житла. Нерідко в таких випадках може застосовуватися теплу підлогу або винесення батареї опалення на балкон.

3. Розсувне. Найчастіше такий тип скління застосовується на холодних системах з алюмінієвим профілем і одинарним склом. Слід мати на увазі, що в зимовий час експлуатація таких систем може бути утруднена через примерзання стулок один до одного. У разі застосування пластикових конструкцій, ситуація з функціональністю більше оптимізується, однак коштують такі системи дорожче.

4. Розпашні. Подібний вид конструкції скління характерний для дерев'яних і пластикових вікон, і здатний забезпечити відмінну герметичність, тепло - і звукоізоляцію балконного простору. Однак слід враховувати, що відкривне скління має велику вагу, що не завжди підійде для легких балконів.

Яким буває скління балкона

5. Безрамне. Відноситься до найостанніших розробок, що забезпечує відмінний огляд: для будь-якого іншого варіанту скління балкона це недосяжно. Незважаючи на гадану крихкість, такі системи дуже міцні, завдяки використанню толстого гартованого скла.

6. Виносне. Найчастіше застосовується на балконах з невеликою площею, так як дозволяє дещо збільшити її за рахунок висування рам скління за межі загородження.