Вибираємо пластикові вікна На сучасному ринку можна зустріти чимало найрізноманітніших моделей вікон, і кожна буде мати характерні характеристики. Простий обиватель часто стикається з проблемою вибору вікон, адже серед такого асортименту просто розбігаються очі і дуже не хочеться зробити помилку, через яку потім засмучуватися.

Останнім часом великим попитом серед споживачів користуються ПВХ-вікна. Такі конструкції почали з'являтися на території Європи ще наприкінці 50-х років минулого століття і вже тоді вони довели свою якість і ефективність. Російський ринок пропонує, як зарубіжні, так і вітчизняні варіанти пластикових вікон. Широкий вибір різних конструкцій доступний в компанії Геокомрест.

Вибираємо пластикові вікна

Пластикове вікно, в першу чергу, відрізняється своєю складною конструкцією, в якій передбачається профіль, тобто рама, склопакет і фурнітура. Вибравши правильний варіант, ви зможете вирішити певну проблему. Наприклад, якщо до цього ваше приміщення продувалось і було холодним в зимовий час року – вибирайте конструкцію, оснащену склопакетом з трьома камерами. Склопакетом називають шибки, з'єднуються між собою герметичним способом.

Відштовхуючись від того, скільки потрібно зробити повітряних камер, сучасні склопакети буває двох - і більш камерні. Велику кількість камер – гарантія того, що вікна не будуть пропускати холод і збережуть більше тепла в приміщенні.

У деяких випадках, щоб поліпшити теплозахист і звукоізоляцію, простір між стеклами заповнюється не повітрям, а газом, наприклад, це може бути аргон, криптон і інші. Подібні види склопакетів носять назву енергозберігаючих. Випускаються також скла, що забезпечують додаткову безпеку і називаються вони броньованими. Для кріплення склопакета використовуються пластикові профілі (саме тому такі конструкції так називаються).

Що стосується самого профілю з пластику, то це екологічно чисте і безпечне виріб для людського здоров'я, так як для його виробництва застосовуються природні матеріали нафти і кухонна сіль. Технологія виготовлення – екструзія. Сам пластик не піддається горінню, йому не страшні морози. З позитивних якостей конструкції варто виділити прекрасні звукоізоляційні, шумоподавляющіе і теплозахисні властивості.

Якщо ви бажаєте, щоб у приміщенні завжди було тихо і спокійно, варто звернути увагу на вікна, зібрані з пластикового профілю. Для відкривання вікна застосовуються спеціальні пристосування – фурнітура, серед яких можна виділити петлі, замки, фіксатори і так далі. Кількість цих деталей доходить до сотні одиниць. При виборі ПВХ-вікна необхідно приділити увагу якості фурнітури, так як від них залежить безаварійність, надійність і експлуатаційний термін самого вікна. Адже, якщо скло не буде щільно закриватися, то який би ви не вибрали склопакет, тепло зберегти він не зможе.

Крім цього, природно приємно, коли вікна відкриваються легко і невимушено, без особливих зусиль. Пластикові вікна мають декілька варіантів відкриття: всередину, назовні, наполовину, цілком, зліва – направо, зверху вниз.