Як самостійно засклити балкон Починати скління приміщення, що виступає на фасаді будинку, потрібно з визначення зон монтажу рами, вимірювання його площі. Усі заходи повинні проводитися у супроводі страховки.

Один кінець обв'язують навколо працівника, а другий – до поручнів. Під час вимірів потрібно визначити, чи є вертикаль за рівнем перил і краю даху. Якщо ж верхня лінія заходить вперед, то при розрахунку рами грань перил потрібно винести до схилу.

Спочатку раму зображують на папері. На ескізі варто зазначити дані товщини профілю. Кількість секцій визначається довжиною балкона. Вертикальні поперечини найкраще повторювати кожен метр або частіше. Тоді навантаження буде розподілятися рівномірно. Також поверхню покрівлі не буде мати високу парусність, добре протистояти погодних опадів. Не менш важливо визначитися з типом скління. Про те, які краще вибрати nem-okna.ru на сайті виробника підкажуть кожному.

Серед сучасних технологій користуються популярністю алюмінієве, дерев'яне, металопластикове засклення. Перший варіант відмінно підходить для нежитлових приміщень. Другий також несильно збільшить температурні показники, адже тут вікна залишаються з істотним зазором, пропускає вологу, опади. Останній варіант ідеальний для застосування при склінні житлових кімнат. Важливо, щоб елементи рам зістиковувалися щільно, не утворюючи зазорів і щілин.

Хто планує використовувати оновлене простір як частина житлового приміщення або окрему кімнату, повинен подбати про теплоізоляції фасадних поверхонь балкона. Для цього краще всього використовувати сендвіч з пінополістирольних блоків, осб-плити або інших аналогів. Лише після цього можна починати www.nem-okna.ru за допомогою фахівців. Зовнішній шар обшивка являє собою фасадну вагонку. Існують спеціальні варіанти, які містять просочення. Вони призначені для боротьби з вологою та зміною температурного режиму.

Зрозуміло, що самостійно займатися настільки небезпечним і відповідальним справою нелегко. Тому варто заздалегідь домовитися з кимось із родичів або друзів, щоб надали активну допомогу на час ремонтних робіт. Коли справа дійде до установки рам, склопакетів, потрібно бути особливо уважним, виконувати все за технологією, заданої виробником. В результаті конструкція повинна вийти герметичною, без зазорів, щілин.

Навіть коли виконані всі пункти, зазначені вище, робота не закінчується. Попереду ще багато цікавих моментів, пов'язаних з внутрішньою обробкою і дизайнерським оформленням оновленого простору.