Кімната для дівчини дизайн своїми руками Дівоча кімната для своєї господині являє собою простір для життя, потрапивши в яке можна відразу визначити її характер, уподобання та захоплення. Всі дівчата мріють про те, щоб цей простір було недоторканним.

Якщо дівчина займає активну життєву позицію, спортивна і цілеспрямована, то навряд чи їй буде комфортно в кімнаті, дизайн інтер'єру якої виконаний в романтичному стилі, а sv-servise.ru ви можете дізнатися на сайті sv-servise.ru.

Якщо ж дівчина нагадує тургенєвську панночку, то їй буде незатишно проживати у кімнаті, обробка якої кілька агресивна і динамічна.

Вибір стилю інтер'єруПерш ніж почати оформлення кімнати і розраховувати sv-servise.ru необхідно визначитися з уподобаннями дівчата, взявши їх за основу. Але слід врахувати й те, що переваги у молодих дівчат дуже часто змінюються, тому як не можна до речі будуть доречні постери кумирів, розташовані на стіні, які легко через деякий час замінити на інші картинки.

Центральне місце в кімнаті займає ліжко. Для оформлення її узголів'я можна застосувати різні дизайнерські рішення. Красиво буде виглядати ліжко, оброблена балдахіном. Його легко зробити своїми руками, прикріпивши легкий тюль до стелі за допомогою «рідких» акрилових цвяхів по всьому краю. Такий вид кріплення використовувати зручно тим, що, якщо балдахін набридне, його можна буде зняти, видаливши залишки акрилу звичайної вологою губкою. До речі, на ніч балдахін можна щільно завішувати, а вдень раз завішувати, підхопивши його підлоги красивою атласною стрічкою.

Додаткові деталі інтер'єру

Здатні прикрасити кімнату, повністю змінивши її інтер'єр, штори. Якщо їх зшити з тканини світлих тонів, вони сприятимуть розширенню простору, якщо з темних, навпаки, зменшенню. При виборі кольору фіранок враховують, на яку сторону виходять вікна з кімнати. Якщо вони виходять на сонячну сторону, то доречно буде використовувати штори із щільної тканини. Щоб приміщення не виглядало нудним, можна застосовувати різні декоративні деталі, типу сердечок, метеликів або квіточок. Їх також легко зробити самим, почерпнувши ідеї з спеціалізованих журналів або з інтернету. Як, правило, роблять прикраси з гофрованого або яскравою блискучого паперу, і прикріплюють безладно на штори або стіни.

Для прикраси кімнати дівчина може використовувати вироби з незвичайних гілок, засушених рослин, які можна зібрати, гуляючи в лісі або парку.

Якщо потрібно створити в кімнаті спокійну умиротворену атмосферу, на стіни можна розвісити репродукції картин із зображенням природи.

Якщо на ліжку розкидати подушки різних розмірів і кольорів, виконаних з тканин різної фактури, то кімната буде виглядати самобутньо. Це характерно для інтер'єру в етнічному стилі. Подушки також можна виготовити самостійно.

І, нарешті, останнє. Ні одна дівоча кімната не зможе обійтися без додаткових аксесуарів і милих дрібничок. Це можуть бути шкатулки для рукоділля, олівців або коробочки для зберігання особистих речей. Ідеї для їх виготовлення також можна підглянути на сайтах, присвячених виконанню виробів своїми руками.