Емаль для ванни Підготовка полягає в механічній обробці ванни із застосуванням абразивного каменю. Після зачистки поверхня повинна бути матовою і покритою дрібними неглибокими ризиками.

Потім проводиться знежирення за допомогою наждачного паперу і абразивного миючого засобу (наприклад, «Пемолюкс») одночасно.

Для цього ванну змочують висипають у неї порошок і розподіляють по всій поверхні, як якщо б очищали її від бруду, тільки замість губки використовують «шкірку». Потім все змивають, ретельно, щоб не залишилося дрібних крупинок. Після цього ванну необхідно висушити бавовняною тканиною (для більш ефективної просушування можна встановити у ванній кімнаті конвектор). Залишилися ворсинки видаляють за допомогою пилососа.

Сам засіб теж вимагає попередньої підготовки. Флакон з www.postroil.com слід помістити в гарячу воду і залишити на 10-20 хвилин, щоб полімер придбав плинність. Після цього, якщо потрібно змінити колір, додають колер. До речі, зловживати ним не варто: насичений колір, тим менш міцним виходить покриття.

Підфарбовану емаль гарненько перемішують до одержання однотонної маси. Половину переливають в невелику ємність, додають затверджувач (половину флакона) і ще хвилини дві перемішують до отримання однорідного складу. Суміш з емалі і затверджувача рівномірно розподіляють по матовій знежиреної висушеної поверхні. Починати слід з бортів, поступово спускаючись вниз. Утворилися патьоки обережно розгладжують щіткою.

Наносять покриття волосяною кистю (плоска), краще всього з натуральної щетини, добре закріпленої (волоски не повинні випадати). Взагалі від якості використовуваного інструменту залежить багато чого: поганий буде залишати смужки, і емаль ляже нерівно. Кожну порцію потрібно встигнути нанести протягом 35-40 хвилин (життєздатність www.postroil.com). Якщо не змогли укластися в цей час, доведеться розводити загустілий матеріал розчинником або технічним спиртом без вмісту води.

Полімеру дають просохнути 40-60 хвилин. Відразу після нанесення першого шару кисть промивають ацетоном або розчинником (це можна зробити в тій же ємності, в якій розводили першу частину полімеру), і повторюють все знову, приготувавши нову порцію суміші емалі з затверджувачем.

Сама емаль не токсична і не має сильного запаху. У затверджувача ж запах різкий, але швидко выветривающийся.

При використанні у відповідності з інструкцією повинна вийти якісна глянцева поверхня. Щоб ванна виглядала як нова, може бути достатньо одного шару.

В процесі експлуатації уникайте контакту www.postroil.com з барвниками. Не слід піддавати нове покриття ванни різких перепадів температури: наприклад, наливати крутий окріп. Для очищення використовуйте пральні порошки або господарське мило.

P. S. Більш докладну інформацію про властивості покриття отримати дуже важко. Зв'язатися з виробником - АТЗТ «АКСЕЛЬ» (С-Петербург) -нам не вдалося.

Хочете придбати недорогі www.osit40.ru або квартири, тоді рекомендую вам компанію з продажу та встановлення вікон ОСИТ, роблять якісно і на совість.