Чому мої пластикові вікна втратили свою білизну Багато вибирають пластикові вікна не тільки з-за естетичності і легкості в догляді, але й з-за їх білосніжного ПВХ профілю, який притягує погляд як магніт.

Але ситуація буває такий, що вікна втрачають свою білизну і починають жовтіти, вигоряти і білизни як і не бувало. Чи можливо уникнути цього?

Перед установкою вікон необхідно, по-перше, переконатися, що конструкція міцна і, якщо потрібні izhmaster.ru, то виконати їх якісно, щоб надалі бути спокійними за надійність.

Чому мої пластикові вікна втратили свою білизну
Пластикові вікна ПВХ знаходяться під постійним впливом навколишнього середовища та з-за різких перепадів температур, сонячного світла, сильного вітру і підвищеної вологості повільно, але впевнено втрачають свою структуру і колір. Що б уникнути цього в конструкцію вікон ПВХ додають світлостабілізатори, що поглинають випромінювання сонця і знижують швидкість старіння такого матеріалу. Так само додають спеціальні антиоксиданти, здатні захистити вікна від окислення при підвищеній температурі. Стабілізатори використовуються в якості основного матеріалу й надають вікнам цілий ряд захисних властивостей.

Недобросовісні виробники намагаються заощадити на цьому і змінять кількість і якість компонентів. Але тільки якісно виготовлені стабілізатори допоможуть зберегти красу і молодість ваших вікон, а вартість, відповідно, збільшується. Тому дешеві пластикові вікна слабкої якості не здатні порадувати вас повним захисним комплектом і тим самим не матимуть належний захист від зовнішнього середовища.

Висновок один, дорогі вікна ПВХ — хороша і надійна захист. Не варто йти на поводу низьких цін, якщо ви хочете, що б ваші вікна завжди залишалися білосніжними і радували вас своїм виглядом довгий час.