Переваги вікон з подвійним склопакетом Роблячи вибір, потрібно чи ні встановлювати вікна з подвійним склінням у вашому будинку, потрібно поставитися до цього серйозно. Це особливо справедливо, якщо врахувати, наскільки дорожче обійдеться установка подвійного склопакета порівняно з одинарним.

Перед тим, як зробити вибір, вам потрібно розуміти, які переваги ви можете отримати від установки подвійних вікон. Це розуміння зніме більшість сумнівів.

Порівняно з одинарним, вікна з подвійним склінням краще затримує ультрафіолетові промені від сонця. З виснаженням озонового шару ця проблема стає все більш актуальною. Подвійний склопакет дасть додатковий захист вашого будинку. Крім того, він може запобігти вицвітання штор, килимів і меблів, що знаходяться під прямими сонячними променями.

Крім цього, ще однією очевидною перевагою подвійного засклення у вашому домі буде те, що воно скорочує тепловтрати, будучи герметичним теплоізолятором. У країнах з низькими температурами це безперечна перевага, що дозволяє заощадити на електриці, витрати на яке істотно підвищує використання обігрівальних приладів. По суті ви станете менше залежати від електрообігрівачів та інших опалювальних приладів.

Що стосується будинків в місцях з жарким кліматом, у свою чергу подвійний склопакет збереже повітря в будинку прохолодним, захищаючи його від попадання тепла всередину. І це знову спосіб заощадити на електроенергії, яку споживають кондиціонери.

На додаток до своєї здатності зберігати тепло, подвійне засклення істотно знизить рівень шуму в будинку. Це особливо актуально, якщо ваш будинок розташований недалеко від залізничних шляхів, магістралей або інших галасливих місцях. Подвійний склопакет захистить вас від звуків, що доносяться з вулиці, це особливо необхідно в сім'ях з маленькими дітьми, які більш чутливі до шуму. Установка подвійного скління вікон може поліпшити якість сну вашої дитини, а здоровий сон в свою чергу - запорука хорошого відпочинку мозку і успішного розвитку.

Тепер, коли ви знаєте всі переваги, сміливо приймайте рішення.