Склоблоки варіанти застосування в інтер'єрі квартири У минулому столітті склоблоки часто застосовувалися в будівництві промислових і громадських будівель. В даний час «цеглина» з скла знайшов застосування при будівництві і ремонті житлових приміщень.

Стеклоблок – опис матеріалу

Являє собою цей будівельний матеріал порожнисте виріб, виготовлене з двох скляних половинок, герметично сполучених між собою. Застосування його виправдано для будівництва не несучих стін. Можна зустріти в інтер'єрах використання таких блоків в ролі обробного матеріалу і навіть як декоративний елемент.

Нова хвиля популярності склоблоків виникла завдяки своїм якостям. Виробники і розробники не стали вносити у виробництво такого матеріалу особливих змін, тому що спочатку скляний «цегла» характеризувався як енергозберігаючий матеріал у світі. Його порожниста вакуумна конструкція зберігає тепло в приміщенні довше, ніж який – небудь інший матеріал. Крім цього, стіни, зведені з скляних блоків, не пропускають шум і пил.

Оцінюється як фахівцями, так і споживачами, дуже високий рівень міцності стін, зведених з прозорих блоків. Крім механічного впливу, стіна витримує високі перепади температур і є абсолютно негорючим матеріалом. Або, як оцінюють такий матеріал пожежники, він не підтримує горіння і почне руйнуватися від впливу високих температур горіння протягом 1 години.

Використання склоблоків в інтер'єрі

Склоблоки варіанти застосування в інтер'єрі квартири
Дизайнерів інтер'єрів таку властивість блоку, як його світлопроникність. Розробники сучасних видів блоків з скла створюють все нові форми і види матеріалу. Абсолютно прозорі "цеглини" мають гладку поверхню скла, світлорозсіювальні – матову, а светонаправляющие – рифлену.

Таким чином, залежно від мети використання блоків з скла можна підібрати їх за формою, кольором і світлопроникності, яка повинна залежати від освітлення всього приміщення.

Іноді склоблоки застосовуються для монтажу оригінальних прозорих стін, що абсолютно може виключити наявність вікон у даному приміщенні. Для того, щоб не затінювалися деякі ділянки житла, можна звести прозорі стіни. А у ванній кімнаті за допомогою склоблока відокремити місце для душу або джакузі.

Застосовуються блоки із скла в лазнях і інших приміщеннях, де підвищений рівень вологості повітря.

Дуже оригінально виглядають веранди зі скла. Знаходиться всередині такої веранди в будь-яку пору року досить приємно.

Широкий асортимент, пропонований будівельним ринком такого матеріалу, дає можливість використовувати його при втіленні абсолютно неймовірних ідей та дизайнерських проектів.