Економимо на опаленні приватного будинку Вибір між проживанням в квартирі і приватному будинку – складний, причому з багатьох причин. Насамперед у своєму домі життя мало того, що важче – банально обов'язків по господарству достатньо, так ще й дорожче, але при цьому всі ці мінуси для деяких людей з лишком покриваються наявними перевагами у вигляді величезної кількості вільного простору, близькості до природи, а також можливістю займатися різними хобі, а також урізноманітнити відпочинок.

Приміром, у своєму будинку можна зробити басейн, який буде рятувати від спеки і розважати вас в теплу пору року, а також лазню – це вже більш зимова розвага, причому що перше, що друге, підходить для всіх членів сім'ї без винятку, а якщо прийдуть гості – не страшно, місця повинно вистачити на всіх. Загалом про все хороше ми поговорили, а тепер про справу.

Коли починаються холоди, а в Росії це відбувається дуже рано – іноді навіть у вересні-жовтні, пора включати опалення, щоб не здохнути всередині будинку. Як же можна заощадити на опаленні? Тут потрібний комплекс дієвих заходів, які проводяться ще під час будівництва, насамперед матеріал, з якого будується будівля, повинен володіти хорошою теплоізоляцією.

Вікна краще брати пластикові – вони відмінно зберігають температуру всередині, стіни стоїть окремо утеплити мінватою або будь-яким іншим сучасним матеріалом.

Тоді платити ви будете порівнянно з тим, що отримуєте натомість і почуття, що вас «пограбували» комунальники, у вас не виникне.