Лазерний рівень Енкор УЛ-5 Перше, що звертає на себе увагу, — добре зроблена, майже теодолитная поворотна база, вона приводиться в горизонтальне положення з допомогою трьох регулювальних гвинтів.

На верхній поворотній частині — круглий рідинний рівень для грубої установки в горизонт. Більшу точність забезпечує рідинний рівень на самому приладі.

Рівень фіксується на базі різьбовим фіксатором. На нерухому частину бази нанесена кругова шкала від 0 до 360 градусів, що дозволяє будувати лінії під певним кутом.

Легкий штатив-тринога входить в комплект і розміщується у тому ж кейсі, його різьблення відрізняється кроком різьби на звичайному геодезичному штативі. Гумові кінці його ніжок запобігають ковзання по підлозі.

Порадувала оптика — лазерне пляма на відстані 20 м хоч і не дуже яскраве, але чітко окреслено, його діаметр не перевищує 5-6 мм.
Точність випробуваних нами приладів склала 0,4 мм/м; результат явно краще заявленого виробником.

Прилад виконаний в металевому корпусі, має одну фрезерованную поверхню. Два рідинних рівня дозволяють використовувати його для перевірки і розмітки і горизонту, і вертикалі. На корпусі (точніше, на торцевій заглушці) є стрілка-покажчик центру променя.

Кнопка включення лазера на торці розмістилася поруч з випромінювачем, натискається легко, при цьому випадкового включення/ вимикання при поворотах приладу не відбувається.

В комплект входять дві оптичні призми-насадки. Одна будує додатковий промінь, перпендикулярний основним; друга розгортає www.postroil.com у площину, що дає на поверхні лінію замість плями. На кожну з насадок нанесена шкала з кроком 15 градусів, це дає можливість будувати згаданий промінь перпендикулярний або площина під заздалегідь визначеним кутом до горизонту.

Прилад укомплектований червоними очками, які підвищують видимість променя, і пластиковим кейсом з окремими гніздами під весь вміст. І парою батарейок типу ААА: для їх установки необхідно чимось відвернути металеву заглушку (викрутка в комплект не входить).

Завдяки різноманітності можливостей УЛ-5 знайде застосування при виконанні різноманітних робіт — при всілякої розмітці; монтажі вікон, дверей, підвісних стель, перегородок; збірці меблів; укладання підлог і облицювальної плитки і т. д.

Вартість від 1227 рублів.

Унікальна www.sauna-light.ru тільки якісні матеріали, і низькі ціни, все це в компанії www.sauna-light.ru.