Популярні помилки забудовників Економія на дрібницях не забезпечує зменшення бюджету на будівництво будинку, а відсутність розробленого проекту будинку, призводить до будівельних помилок.

Замовлення проекту будинку рекомендується здійснювати в будівельній компанії, що виконує будівельні роботи.

Існує кілька стандартних помилок, через які проходить більшість дилетантів - забудовників:

Помилка перша

Надруковане в популярному журналі фото шикарного особняка, не вважається готовим проектом будинку. Проектом вважається розроблена в будівельній організації розрахункова документація, що враховує всі нюанси будівництва, починаючи типом грунту і закінчуючи кількістю необхідного цегли.

Друге оману

Фінішний проект для цегляного будинку, не розрахований на зміну строематериала. При запланованій зміні будівельного матеріалу потрібно і доробка будівельного плану.

Третє оману

Наявність готового проекту, вимагає неодмінною консультації архітектора, що спеціалізується на розробці будинків зазначеного зразка. Тільки після консультації, можливо здійснення заливки фундаменту.

Проектування лазні або будинку, вимагає попереднього визначення місця його розташування на ділянці урахуванням орієнтації сторін світу. Потрібно стандартне зонування ділянки, зазвичай складається із зони відпочинку, зони господарських споруд, гаража, криниці. Практично, коли вікна будинку звернені на красивий пейзаж і розгорнуті на південний захід, картина заходу буде надихати кожен день. Північна частина будинку обладнується меншою кількістю вікон для збереження тепла в будівлі. Нормально, коли в ході проектування змінюються умови будівництва, головне все передбачити на рівні архітектурного плану.