Утеплення і скління фасадів Проблема ефективного використання енергоресурсів турбує людей уже не одне десятиліття, розробки альтернативних джерел енергії ведуться активно, але їх масове застосування поки не настільки поширене.

Звичайно, для рядового обивателя подібний питання актуальне лише на рівні його власних витрат, які виражаються в рахунках на опалення, часом вони дійсно не маленькі і це підштовхує до пошуку способу, що дозволяє максимально знизити.

Одним з них є утеплення фасадів, яке значно зменшує тепловтрати за рахунок збільшення товщини стін та оздоблення їх ізоляційними матеріалами. Різноманітність останніх зараз дуже велика, тому перед покупкою не погано б їх вивчити детальніше або, що ще краще, проконсультуватися з фахівцями. Зрозуміло, в ідеалі варто підібрати відповідний матеріал, який володіє кращою якістю, але ніхто не відміняв і фінансову складову покупки, тому треба, враховуючи обидва чинники, знайти оптимальний продукт.

Утеплення і скління фасадів
Утеплення і скління фасадів

Наприклад, потребою в даний час користується серед мешканців заміських будинків пінополістирол або як його ще називають пінопласт, і це не дивлячись на те, що його виробництво почалося ще в далекі 30-ті роки ХХ століття. Але пояснити таку популярність досить просто. По-перше, порівняно низька ціна, що завжди багато значить для звичайних людей, доходи яких, на жаль, не так уже великі, а фасади мають велику площу, так що кількість матеріалу відіграє не останню роль. По-друге, експлуатаційні характеристики пінопласту. Він легкий, що полегшує монтаж, володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, не піддається негативному впливу вологості. Але є і мінус — його люблять гризуни, тому слід заздалегідь подбати про їх усунення.

Необхідно розуміти, що виконати утеплення фасаду – ще не означає скоротити втрати тепла в будинку. Для того щоб цього уникнути потрібно зайнятися вікнами і дверима. Пластикові вікна вже не раз розглядалися на сторінках нашого сайту, тому зараз звернемо увагу на вхідні двері. Як правило, воліють встановлювати металеві двері. Це зумовлюється як її захисними функціями, так і в цілому хорошими якісними показниками. До того ж у магазинах представлено багато різних варіантів дверей, що дозволяє не тільки купити якісну і за прийнятною ціною, але і вибрати гарну модель, яка стане прикрасою будинку.