Скління балкона Кожен новосел рано чи пізно помічає, як йому не вистачає життєвого простору. Кращим способом вирішення цієї проблеми є якісне скління балконів. Ще в недавньому минулому скління балконів для мешканців було проблемою.

А в наші дні існують численні компанії можуть пропонувати вам різні способи скління балконів, і на перший погляд може здаватися, що варіанти нескінченні.

Як і при питанні, banizhar.ru необхідно знати всі нюанси цього будівництва. Дійсно, існують різні способи закривання і відкривання, хто віддає перевагу алюмінієве скління, комусь більше сподобаються пластикові системи. Однак насправді всі варіації скління балконів поділяються на два типи - холодне і тепле, які в осінній та зимовий період забезпечують різні рівні комфорту.

Холодне скління балконів

Скління балкона
Як можна здогадатися з назви, при холодному засклінні збереження тепла є вторинною завданням. Зрозуміло, це не означає, що воно зовсім не буде захищати від негоди, навпаки, комфорт забезпечений повністю. Однак отримати в цьому випадку додаткову кімнату житла холодне скління балконів не дозволяє.

При подібному склінні найчастіше використовується ефективна і в той же час недороге скління алюмінієм. Безумовно, цей метал не захищає від морозу, але він впорається із захистом балкона від дощу, вітру і пилу чудово. В квартирі з холодним склом балкона завжди буде тепло, так як алюмінієве скління створить додаткову перешкоду прохолодному вуличного повітрю, проникаючого через балконні вікна.

Тепле скління балконів

Різновид скління теплого типу дасть не тільки цілорічну надійний захист від вуличного шуму, холоду і атмосферних опадів, але ще й перетворить балкон в зимовий сад або повноцінну кімнату. При теплому склінні балконів застосовуються поворотні і відкидні стулки, а потрібного мікроклімату можна досягти за рахунок щілинного провітрювання, яке без відкривання вікон дозволяє забезпечити постійний приплив свіжого повітря.

Дане скління балконів має такі високі теплоізолюючі властивості, що без включення опалювальних систем на балконі температура буде мінімум 10 градусів вище, ніж на вулиці. А при використанні системи "теплої підлоги" або обігрівального кондиціонера, можете собі забезпечити додаткову затишну житлову кімнату.

Цей варіант буде особливо ефективним, якщо вам вдасться з'єднати з балконом ще й прилеглу кімнату. В результаті ви збільшите її площу на кілька квадратних метрів. Найголовнішою і важливою деталлю в роботах є забезпечення протизламної фурнітури, яка надійно захистить ваш будинок від небажаного проникнення.