Виготовлення будинки з бруса Для будівництва будинку з бруса або russkoeimenie.ru необов'язково виконувати докладні креслення. Це може бути просто ескіз. Якщо ви вирішили побудувати будинок, коли в розмірі на плані він перевищує шість метрів, виготовляється він із кількох зрубів або ряжей.

Кількість колод необхідних на висоту стіни, тобто кількість вінців визначається діленням на середній діаметр колоди передбачуваної висоти стіни. Колоди для зовнішніх стін зазвичай продаються довжиною приблизно в шість метрів. www.postroil.com продають дуже часто поштучно. Можна обумовити їх кількість в одному кубометрі.

Горизонтальний розмір дверних прорізів і вікон віднімати не варто. Рубають вінці суцільними. У готових стінах зрубу прорізають отвори для www.postroil.com і вікон. Зазвичай зруб виготовляють близько того місця, на якому і буде зведений будинок. Потім його начорно збирають, при цьому підганяють один до одного пронумеровані вінці. Потім зруб розбирають.

В одному з вінців на місці майбутніх вікон роблять пропили. На заздалегідь підготовленому фундаменті збирають знову, конопатять і т. д. Для того щоб визначити необхідну кількість колод для будівництва стін потрібно знати кількість вінців, їх загальну довжину, довжину колоди.

У разі, коли передбачається цегляний фундамент стрічкового типу, тобто безперервного по периметру всього будинку, то довжину всього периметра зовнішніх стін – він обчислюється по осях – множать на товщину і висоту www.postroil.com. Фундамент повинен мати товщину не менше 51 див. Коли внутрішній обсяг зрубу передбачається розділити на дві частини за допомогою внутрішньої дерев'яної стіни, то під неї також підводиться фундамент.

Виготовлення будинки з бруса
У такому разі зруб називають пятистенкой. Між кімнатами шикуються перегородки, тобто стіни, виконані з дерев'яних, брущатих, які обшиті з двох сторін дошками. Перегородки кріпляться до стелі і підлозі і спираються на підлогу.

Стійки влаштовують з відстанню приблизно в один метр. Зазвичай будівельники охоче будують їх з обрізних дощок або з бруса. В такому випадку трудомісткість робіт знижується досить різко. Брущаті дерев'яні стійки мають розмір приблизно 70х70 мм. Поверхня стіни формується при набиванні на неї дощок з двох сторін.

Вони можуть мати товщину не більше двадцяти мм. Така обшивка може проводитися з зазорами у разі, коли матеріал плитковий. Або обшивка може бути суцільний, коли передбачається обклеювання шпалерами.

Довжина дощок в цілому необхідних для www.postroil.com суцільним шаром стін визначається діленням площі стіни на ширину дошки. Стандартна ширина обрізних дощок – 120-150 мм Кількість дощок визначається діленням всієї довжини на довжину дошки.