Захист вікон від злому В місті та передмісті завжди є небезпека того, що ваше житло піддасться нападу грабіжників. Особливо, якщо ви живете на нижніх поверхах або у власному домі, висока ймовірність злому вікон.

Останнім часом популярною захистом вікон були металеві грати, які охороняли вікно від злому.

Коли проводиться vashask.ru, то тут як не можна краще необхідно звернути увагу на безпеку вікон від зломів і прийняти відповідні заходи. Організації по виробництву вікон допоможуть забезпечити безпеку вашого офісу або будинку, надавши системи захисту вікон від злому.

Погодьтеся, що жити за гратами не так вже й приємно, тому, сучасні пластикові вікна забезпечуються спеціальними захисними конструкціями. Такі вікна відрізняються від звичайних, посиленням міцності профілю ще на стадії виробництва. Так само посилюються всі складові частини фурнітури, особливо це стосується механізмів відкривання вікон.

Захист вікон від злому
Така фурнітура містить додаткові елементи, які легко встановити в будь-який профіль. Можна замовити собі пластикові вікна, замикаються на замок. Сам замок буде нагадувати нескладну конструкцію, але здатну запобігти незаплановане відкривання вікна.

Гарним захистом при зломі можуть стати ролети або рольставні, що йдуть на додаток до вікна. Вони виготовляються з екструдованого алюмінію і встановлюються на пластикові вікна практично будь-якої конструкції і розміру. Крім захисту від злому рольставні допомагають прибрати зайвий шум і сонячне світло.

Ще одним ефективним видом захисту вікон від проникнення зловмисників є удароміцні склопакети. Для забезпечення такої властивості, звичайний склопакет покривається спеціальною плівкою, що захищає вікно від механічних пошкоджень і ударів. Навіть якщо розіб'ють скло, воно буде знаходитися в плівці, яку не так вже легко вийняти з профілю.