Особливості будівництва будинків з піноблоку Піноблоки тендітні, мають пористу структуру, однак це не заважає використовувати їх для будівництва повноцінних будинків. Готову споруду з такого матеріалу ідеально утримує тепло взимку і не випускає прохолоду влітку.

Стіни з піноблоків не деформуються, стійкі до перепадів температур і створюють в приміщення м'який, здоровий мікроклімат.

Будівництво з використанням піноблоків має ряд особливостей, з якими потрібно ознайомитися перед початком роботи. Ті, кого турбує зовнішній вигляд споруди, можуть переглянути готові варіанти на www.stroy-kotedj.ru.

Фундамент для будинку з піноблоків

Фундамент можна робити класичним стрічковим методом або скористатися піноблоками. Матеріал має хороший запас міцності і без проблем витримає вагу зовнішніх стін. Єдиний нюанс — знадобиться установка якісної гідроізоляції. Пінобетон швидко поглинає вологу і втрачає свої початкові властивості.

Такий фундамент зводять так само, як і стрічкові, тільки замість опалубки встановлюють піноблоки. Між ними залишають 5-6 см вільного простору, який закладають металевий каркас і заливають бетоном. Щоб надалі зробити армопояс, потрібно заздалегідь визначити місця випуску арматури. Поставивши зверху на піноблоки опалубку, можна швидко залити його, щоб заощадити час на застиганні.

Також можна встановити плитний фундамент на залізобетонній подушці. Він має високу ступінь надійності і швидко будується. Єдиний мінус — висока вартість через використання великої кількості арматури і бетону.

Стіни з піноблоків

Зведення стін з піноблоків значно спрощується завдяки використанню спеціального клею, замість класичного розчину. Уся відповідальність зводиться до правильної установці першого ряду. Його зрізають або сточують виходячи з інформації з встановленого заздалегідь нівеліра або лазера. Після цього залишається стежити за вертикальним рівнем. Додатково потрібно встановити гідроізоляцію між фундаментом і першим рядом. Він попередить попадання вологи з землі в пінобетон.

Так само, як і при цегляній кладці, піноблоки потрібно зміщувати на кілька сантиметрів, щоб конструкція не розпалася. Викладають їх з країв до середини. У проміжках для вікон і дверей перекриття роблять по тим же принципом, що і фундамент.

Будинок з піноблоків економний у плані зведення та подальшого обслуговування. Щоб бути впевненим у надійності готового споруди можна замовити www.stroy-kotedj.ru будинок з піноблоку під ключ і тільки спостерігати за ходом будівництва. При належному відході він без проблем простоїть цілі покоління.