Як утеплити вхідні двері З приходом зими, в будинках знижується температура. Навіть під час опалювального сезону, навколишній повітря може не досить нагріватися, що надалі може стати причиною багатьох проблем зі здоров'ям, так і з будинком.

Однією з причин недостатнього збереження тепла, може бути погана герметизація вікон і дверей. Саме тому дана проблема є актуальною в наш час, час, коли часто-густо змінюють віконні і дверні пакети.

Перший етап це заміна між дверного покриття. Цей етап полягає в знятті штукатурки і очищення дверного, або часткової заміни наповнювача. Щілини і тріщини зафарбовуємо піною. Після чого обрізаємо застиглі залишки ножем і покриваємо всі оздоблювальними матеріалами. Найкраще в якості оздоблювальних матеріалів використовувати піщано-цементний розчин. Зсередини звичайно шпаклівка.

Другий етап даної роботи полягає в утепленні самих дверей. Особливо добре, якщо на двері вже є готовий паз з двох сторін. Тоді все робиться двома способами. Або на двері монтуються дерев'яні планки, за допомогою саморізів по металу і після цього утеплювач кріпиться на встановлені планки. Або полотно кріпиться на клеючі матеріали. В якості утеплювача в першому способі можна використовувати будь-відомий теплоізоляційний матеріал. Якщо ж все буде кріпитися на клей, то краще використовувати пінопласт. Після установки утеплення, двері варто закрити листом ДВП, для додання більш естетичного вигляду, який прикрепится або до рейок, або так приклеїться.