Як себе вести, коли розбився склопакет Практично ніхто не застрахований від того, що зі склопакетом у вікні нічого не станеться. Можливі найрізноманітніші випадки, наприклад, хтось кинув щось у вікно з-за чого склопакет розбився.

Насправді в цьому немає надто великої проблеми, тому що процес заміни вікна не являє собою чогось дуже складного.

Наявність спеціального паспорта склопакета в істотній мірі полегшить ситуацію. Він повинен надаватися покупцю підприємством, яке займалося монтажем вікна. Як правило, такий документ являє собою спеціальний лейбл на конструкції.

Якщо такий паспорт є в наявності, то необхідно зателефонувати в компанію з виробництва пластикових вікон і розповісти їм необхідну інформацію про вікні. Вже через кілька днів можна буде отримати новий склопакет, будь то скління PROVEDAL або щось інше.

Якщо ж документ відсутній, то доведеться трохи потрудитися і витратити більшу кількість часу. В цьому випадку доведеться звернутися до професійного тому, хто заміряє. Можна, звичайно ж, зробити виміри і своїми руками, однак виключно на свій страх і ризик. Варто зазначити, що в такій ситуації краще не займатися самодіяльністю.

Є можливість помилитися на сущі дрібниці, через які вікно просто напросто не зможе увійти в стару раму. А якщо врахувати, що ціна на вікна є хоч і доступною, але не такою низькою, щоб так витрачати фінанси, то краще використовувати послуги фахівця.

Деякі власники після того, як на склопакеті виникає невеличка тріщинка, впадають в паніку, особливо, коли на вулиці холодно. Важливо передчасно не впадати у відчай, тому що в такій ситуації немає абсолютно нічого надто страшного.

Необхідно на певний час завісити проблемне місце за допомогою, наприклад, фанери, щоб виключити попадання холодного повітря всередину приміщення. Після цього тут же варто викликати замірника.

В заміну розбитого скла є деякі нюанси. Розмір, а також рівень товщини скла виміряти досить просто, але забарвлення і ступінь прозорості виміряти неозброєним оком не так вже і просто. З цієї причини необхідно зберегти хоча б деякі скляні осколки. Необхідно акуратно загорнути їх кудись і потім передати тому, що заміряє, щоб він відніс їх на фабрику, де і буде визначатися початкова скляна марка.

Вікна, як правило, володіють кількома стулками, на кожній з яких окремий склопакет. Тому важливо підбирати однаковий за кольором і відливу елемент, щоб не завдати внутрішньому оздобленню приміщення ніякої шкоди. Адже, якщо одна стулка оснащуватиметься одним відтінком, а друга – іншим, то це не дуже красиво.