Монтажна піна відмінний інструмент для ізоляції віконних прорізів Роботи по установці склопакетів доступні не кожному, тому доводиться задовольнятися тим, що є. Звичайно, можна запросити фахівців компанії «Вікна+», які вироблять okna-plus.dp.ua належним чином, забезпечуючи ваш будинок комфортним мікрокліматом і привабливим зовнішнім виглядом.

Звичайно, придбання ПВХ-вікон – задоволення не з дешевих і не всі можуть собі це дозволити. Однак, якщо у вашій квартирі стоїть дерев'яне вікно, то навіть з нього можна зробити конструкцію, яка не буде особливо відрізнятися за показниками теплоізоляції від сучасних матеріалів.

Монтажна піна відмінний інструмент для ізоляції віконних прорізів

Для того, щоб розібратися з питанням, необхідно згадати, які саме віконні несправності часто зустрічаються в побуті. У першу чергу це наявність великих тріщин і зазорів, які дозволяють холодному повітрю проникати в приміщення. По-друге – дерево, як натуральний матеріал, що володіє стійкістю до вологи і атмосферних впливів, а цей пункт дуже важливий, особливо якщо врахувати, що ваша квартира знаходиться на території суворого клімату. У зв'язку з цим виникає запитання: «як якісно ізолювати віконний отвір?». Відповідь проста, так як для цього буде потрібно класична монтажна піна.

Багато хто знає, що цей інструмент широко використовується під час монтажу ПВХ-вікон, з тією ж метою – щоб забезпечити ізоляцію віконного отвору. У зв'язку з цим, чому б не використати його, щоб ізолювати вікно з дерева. До речі, неважливо яких розмірів і будь структури у вас вікно.

Варто зауважити, що база монтажної піни виготовлена на основі синтетики і хімії, але пошкодити вікно вона при цьому не здатна. При наявності найменших тріщин, їх легко можна замазати монтажною піною, перешкоджаючи проникненню холодного повітря в приміщення. Роботи при цьому не відрізняються своєю тривалістю, а як результат – ваше житло надійно захищене від вітру, протягу, мороза та інших явищ атмосфери.

Монтажну піну зараз можна знайти в будь-якому будівельному магазині, причому вона може відрізнятись своєю якістю і вартістю. До речі, щоб ізолювати віконний отвір, зовсім не обов'язково витрачатися на дорогий інструмент, так як з поставленим завданням може впоратися найдешевша модель.

Цікавий факт, але високою надійністю і практичністю відрізняється піна, яка використовується в промислових цілях, з допомогою якій монтуються перекриття і складні арматурні конструкції. До речі, монтажна піна такого виду насправді ефективна, а її результати збережуться протягом довгих років експлуатації вікна. Промислова монтажу піна «не боїться» вологи і розпечених променів сонця. Знайти таку піну також не складе проблем, адже вона доступна в найближчих магазинах, що займаються розповсюдженням будівельних матеріалів та інструментів.

Виходячи з вищевикладеної інформації, можна зробити висновок, що, для того, щоб утеплити дерев'яне вікно, зовсім не обов'язково використовувати дороге обладнання.