Переваги та недоліки пластикових вікон Пластикові вікна, які ще називають металопластиковими на даний момент найбільш популярними на сучасному ринку. У цій статті розглянемо плюси і мінуси даної конструкції і поділимося деякими порадами, які допоможуть правильно її вибрати.

Серед подібних виробів зараз великим попитом користуються mos-okna24.ru.

Переваги та недоліки пластикових вікон

Деякий час в багатьох будинках були встановлені дерев'яні рами, але вони застаріли, і їх стали міняти на більш досконалі конструкції, оснащені склопакетами. Якщо ви вирішили замінити в своєму будинку або квартирі вікна, то варто вибирати металопластикові варіанти, які вигідно виглядають на фоні інших по співвідношенню ціна-якість.

Сучасні виробники пропонують споживачеві можливість вибору профілю, а також фурнітури, яка може відрізнятися якістю і виконанням. При бажанні, ПВХ-вікна можна здійснювати, відштовхуючись від конкретних розмірів, що може зайняти від кількох днів до кількох тижнів.

Саме по собі металопластикове вікно являє раму складної конструкції, яка обладнується ПВХ-профілем і склопакетом, а також механізмами, що відповідають за відкривання стулок вікна. Сам профіль зсередини оснащений повітряною порожниною, а міцнісні характеристики виробу поліпшені сталевий сітчастої арматурою.

Переваги ПВХ-вікон

З їх допомогою приміщення виходить оптимально герметичним. При цьому вони здатні якісно зберігати тепло і ізолювати простір від звуків. Як стверджують виробники сучасних конструкцій, пластикові вікна не несуть шкоди здоров'ю людини, адже для їх виробництва використовується спеціальний екологічний пластик.

Зараз виготовляють ПВХ-вікна будь-яких розмірів і конфігурацій, які можуть бути оснащені відкривається або відкидним механізмом. Що стосується довговічності, то пластикова конструкція прослужить кілька десятків років, не змінюючи своїх характеристик під впливом атмосферних явищ.

Доглядати за ПВХ-вікнами простіше простого, до того ж, немає необхідності їх додатково фарбувати і піддавати іншим видам обробки. Рама може бути виготовлена в будь кольорі, аж до імітації деревини. Подібне вікно може бути комбіновано разом з рулонними, римськими шторами або будь-якими іншими варіантами віконного декору.

Недоліки пластикового вікна

Властивості ізоляції тепла в чому залежать від того, наскільки якісно і точно був проведений монтаж конструкції. Вище згадана абсолютна герметичність також в якійсь мірі є недоліком, так як доведеться час від часу провітрювати приміщення, що необхідно для досягнення якісного мікроклімату.

Правильний вибір пластикових вікон

Спочатку визначитеся з компанією, якій ви могли б довіритися. Важливо, щоб їх майстри виробили грамотну установку вікон. Фірми, які можна назвати новими, пропонують більш доступні ціни на монтаж, однак, не факт, що їх монтажники мають належний рівень досвіду.

В пластиковому вікні є профіль, який складається з декількох камер, наповнених повітрям, і чим їх більше, тим краще, так як вони відповідають за властивості вікна зберігати тепло. При можливості, вибір рекомендується робити на користь металевого профілю, завдяки якому віконна конструкція зможе витримувати великі навантаження. Обов'язково, щоб для виробництва профілю використовувалася оцинкована сталь. Крім цього, не варто економити гроші на фурнітуру (ручки, петлі, засувки), необхідно вибирати елементи найкращої якості.