Популярні помилки забудовників Економія на дрібницях не забезпечує зменшення бюджету на будівництво будинку, а відсутність розробленого проекту будинку, призводить до будівельних помилок.

Детальніше: Популярні помилки забудовників

Чому мої пластикові вікна втратили свою білизну Багато вибирають пластикові вікна не тільки з-за естетичності і легкості в догляді, але й з-за їх білосніжного ПВХ профілю, який притягує погляд як магніт.

Детальніше: Чому мої пластикові вікна втратили свою білизну

Скління балкона Кожен новосел рано чи пізно помічає, як йому не вистачає життєвого простору. Кращим способом вирішення цієї проблеми є якісне скління балконів. Ще в недавньому минулому скління балконів для мешканців було проблемою.

Детальніше: Скління балкона

Споруда лазні Побудувати лазню зможе навіть будівельник-новачок. Однак перед цим необхідно передбачити можливі помилки і спорудити дійсно гарне приміщення для відпочинку.

Детальніше: Споруда лазні

Як себе вести, коли розбився склопакет Практично ніхто не застрахований від того, що зі склопакетом у вікні нічого не станеться. Можливі найрізноманітніші випадки, наприклад, хтось кинув щось у вікно з-за чого склопакет розбився.

Детальніше: Як себе вести, коли розбився склопакет

Особливості будівництва будинків з піноблоку Піноблоки тендітні, мають пористу структуру, однак це не заважає використовувати їх для будівництва повноцінних будинків. Готову споруду з такого матеріалу ідеально утримує тепло взимку і не випускає прохолоду влітку.

Детальніше: Особливості будівництва будинків з піноблоку

Виготовлення будинки з бруса Для будівництва будинку з бруса або russkoeimenie.ru необов'язково виконувати докладні креслення. Це може бути просто ескіз. Якщо ви вирішили побудувати будинок, коли в розмірі на плані він перевищує шість метрів, виготовляється він із кількох зрубів або ряжей.

Детальніше: Виготовлення будинки з бруса

Емаль для ванни Підготовка полягає в механічній обробці ванни із застосуванням абразивного каменю. Після зачистки поверхня повинна бути матовою і покритою дрібними неглибокими ризиками.

Детальніше: Емаль для ванни

Переваги та недоліки пластикових вікон Пластикові вікна, які ще називають металопластиковими на даний момент найбільш популярними на сучасному ринку. У цій статті розглянемо плюси і мінуси даної конструкції і поділимося деякими порадами, які допоможуть правильно її вибрати.

Детальніше: Переваги та недоліки пластикових вікон

Лазерний рівень Енкор УЛ-5 Перше, що звертає на себе увагу, — добре зроблена, майже теодолитная поворотна база, вона приводиться в горизонтальне положення з допомогою трьох регулювальних гвинтів.

Детальніше: Лазерний рівень Енкор УЛ-5