Яким буває скління балкона Пройшли ті часи, коли скління балкона вважалося розкішшю і застосовувалося досить рідко. Тепер це – норма, і це цілком зрозуміло, адже такий підхід дозволяє експлуатувати корисну його площа протягом усього року.

Детальніше: Яким буває скління балкона

Модні альтанки зі скла Купуючи заміський будинок, потрібно подбати про оформлення його ділянки, для цього потрібно звичайно, посадити квіти, дерева, але також потрібно встановити і альтанку, щоб можна було вечорами насолоджуватися свіжим повітрям і оригінальною, природою, яскравими пейзажами.

Детальніше: Модні альтанки зі скла

Технологія будівництва щитового будинку Будинки, зведені за щитової технології, шикуються з плоских елементів, що монтуються з рам без фінальної обробки. Дана технологія будівництва будинку використовується для приватних будівель і багатоповерхових будинків.

Детальніше: Технологія будівництва щитового будинку

Вибираємо пластикові вікна На сучасному ринку можна зустріти чимало найрізноманітніших моделей вікон, і кожна буде мати характерні характеристики. Простий обиватель часто стикається з проблемою вибору вікон, адже серед такого асортименту просто розбігаються очі і дуже не хочеться зробити помилку, через яку потім засмучуватися.

Детальніше: Вибираємо пластикові вікна

Популярні помилки забудовників Економія на дрібницях не забезпечує зменшення бюджету на будівництво будинку, а відсутність розробленого проекту будинку, призводить до будівельних помилок.

Детальніше: Популярні помилки забудовників

Чому мої пластикові вікна втратили свою білизну Багато вибирають пластикові вікна не тільки з-за естетичності і легкості в догляді, але й з-за їх білосніжного ПВХ профілю, який притягує погляд як магніт.

Детальніше: Чому мої пластикові вікна втратили свою білизну

Скління балкона Кожен новосел рано чи пізно помічає, як йому не вистачає життєвого простору. Кращим способом вирішення цієї проблеми є якісне скління балконів. Ще в недавньому минулому скління балконів для мешканців було проблемою.

Детальніше: Скління балкона

Споруда лазні Побудувати лазню зможе навіть будівельник-новачок. Однак перед цим необхідно передбачити можливі помилки і спорудити дійсно гарне приміщення для відпочинку.

Детальніше: Споруда лазні

Як себе вести, коли розбився склопакет Практично ніхто не застрахований від того, що зі склопакетом у вікні нічого не станеться. Можливі найрізноманітніші випадки, наприклад, хтось кинув щось у вікно з-за чого склопакет розбився.

Детальніше: Як себе вести, коли розбився склопакет

Особливості будівництва будинків з піноблоку Піноблоки тендітні, мають пористу структуру, однак це не заважає використовувати їх для будівництва повноцінних будинків. Готову споруду з такого матеріалу ідеально утримує тепло взимку і не випускає прохолоду влітку.

Детальніше: Особливості будівництва будинків з піноблоку