Проект особняка в Швейцарських Альпах Новий будинок, нова квартира — саме в них завжди хочеться втілити в життя всі свої фантазії і творчі задуми. Однак як це зробити, ми часом не знаємо. Хтось поспішає розпрощатися зі старим, як йому здається, «мотлохом» —дісталася у спадок від минулого меблями — і гарячково підбирає для дому щось ультрасучасне, посилено нав'язуване рекламою.

Комусь вдається зробити своє www.postroil.com неповторним, гармонійно поєднуючи в ньому старе і нове. Саме так і вчинили власники цього особняка, вирішили влаштуватися в швейцарських Альпах.

Над маленьким селом, що розкинулася на березі чудового озера чується дзвін дзвонів, а до будинків з різнокольоровими черепичними дахами впритул підступають повиті виноградниками гірські схили.

За поворотом дороги — особняк, виділяється серед інших будівель величної дахом кольору осіннього листя. Тут живуть відомий вчений і його дружина — художниця. Чудовий парк з деревами і чагарниками різних порід надає будинку особливу чарівність. Величезна, крита черепицею дах з широкими звісами нагадує капелюх. Нижня кромка покрівлі ділить будинок по висоті на рівні частини, що надає будові незвичайний вигляд. Між вікнами — решітки, є не тільки елементами декору, але і основою для витких рослин і плетистих троянд.

Безумовно, важливу роль при www.postroil.comсыграл хороший смак господині. Але не обійшлося і без допомоги фахівця — друга сім'ї, професійного декоратора. Адже хороший дизайнер не тільки художник, але і психолог, який вислухає всі побажання, врахує інтереси і пристрасті кожного члена сім'ї, представить зручний варіант планування і поділу приміщень на Функціональні зони, підбере необхідну меблі, запропонує цікаві способи освітлення ...

В основі меблювання цього житла — старовинні сімейні предмети, до яких вміло додані сучасні речі. В елементах обробки переважають теплі кольори — жовтий і помаранчевий, які чудово поєднуються з www.postroil.com та іншою обстановкою. У кожній кімнаті — букети квітів, складені господинею у відповідності з тоном картин, кольором штор, оббивки або шпалер. Відчувається, що в цьому привітному домі однаково затишно не тільки господарів, але і гостям.

Проект особняка в Швейцарських Альпах

Німецькі стільці і масивний стіл в стилі короля Луї-Філіпа в їдальні створюють атмосферу старовини. В стінній ніші розміщена колекція паризького порцеляни, яка справляє враження своєрідного натюрморту. Поєднання шпалер і практично повторюють цей малюнок штор дуже оригінально

Передпокій, двері якої відкриваються в сад, оброблена металізованими шпалерами. Позолочена рама восьмигранного дзеркала, стілець і вішалка-стійка з полірованої сталі гармонують з жовтим тоном абажура і штор

Прусська піч з листового металу із зображенням фамільних гербів служить з XVIII століття і по сей день. На стінах — полотна пензля господині особняка. Клаптева ковдра на ліжку нагадує про затишок італійських сільських будинків

На стінах спальні — шпалери кольору теракоти. Прострочені ромбами штори їх кретона обрамляють комод-бюро в стилі короля Людовика XV.

Загальний тон вітальні задано золотисто-жовтим кольором стін і підлогового покриття. На стінах полотна відомих майстрів: сніговий пейзаж роботи Мюля, а також картини Влоттона і Клаві. По обидва боки каміна, облицьованого Сен-Трифонским (імітує дерево) мармуром, — низькі столики, на яких розміщені світильники з полірованого золотистого металу, що відповідає загальній колірній гаммі.


За матеріалами журналу "ДІМ"