Вінілові шпалери і їх переваги Сучасний ринок будівельних матеріалів рясніє своїм асортиментом і різноманітністю не тільки якості, але і цін. Серед цього хаосу так складно зробити правильний вибір.

Що стосується побору покриття для стін, то тут в число лідерів впевнених входять вінілові вироби.

Конструкція вінілових шпалер

Вони являють собою двошарове полотно для стін, верхній шар їх і є полівінілхлорид або ще прийнято кликати його ПВХ. Нанесений шар, може різними методами, тому розрізняють тиснені, спінені і гладкі вінілові поверхні. Нижній шар ж зазвичай з простої паперу, рідше на флізелін. ПВХ цінується за свої чудові здібності протистояти розливним хімічних і фізичних впливів.

Вінілові шпалери і їх переваги
Вінілові шпалери і їх переваги

З'явилася вінілові шедеври на ринку шпалер порівняно недавно. Раніше ними було прийнято оздоблювати стіни нежитлових приміщень, так як вони не були здатні на повітрообмін. Розвиток технологій зараз же дозволяє налагодити випуск не тільки дихають вінілових шпалер, але і здатних на вологообмін.

Можливо, це стало за допомогою пристрою спеціальних мікропор, конденсат випаровується через них, і в той же час при митті конструкція отворів не дозволяє проникати вологи через поверхню.

Переваги вінілових покриттів для стін

Вінілові шпалери і їх переваги
Всі переваги шпалер визначається матеріалом і способами виготовлення, до них відносять:

  • Довговічність, служать шпалери довгий термін, при цьому не зношуються, не блякнуть і повністю відповідають початковому вигляді;
  • Протистояння вологості приміщення;
  • Стійкість до механічного впливу;
  • Великий асортимент фактур і кольорів;
  • Незвичайні фактури дозволяють візуально усунути нерівності стін;
  • Простота догляду, полотна не вимагають його, досить витирати ганчіркою бруд;
  • Гладкі вінілові шпалери легко клеяться і блищать, розширюючи простір;
  • Гіпоалергенних виробів, перед нанесенням на полотно ПВХ піддають термічному впливу, виводячи таким чином всі шкідливі елементи.