Вибір шпалер для передпокою Передпокій відноситься до допоміжних приміщень. Якщо говорити про плануванні, то це приміщення витягнуте, вузьке, у ньому тісно, відсутні вікна, а також є кілька дверей.

Але якщо коридор обладнаний невдало, то людина буде відчувати себе некомфортно, а це чинить негативний вплив на повному враження від всієї квартири. Коридор може стати ефектний, практичний, і в цьому допоможуть шпалери. Вони дійсно мають масу позитивних моментів.

Перш ніж вибирати шпалери, не варто забувати, що передпокій має велику прохідність. Отже, необхідно серйозно поставитися до добірці матеріалів. В даний час виробники пропонують широкий вибір шпалер, які мають прекрасні естетичні і якісні характеристики. Підібрати матеріал можна на будь-який смак і колір, а також на будь-який гаманець. Головне – здійснити правильний вибір.

Корисні поради щодо вибору збоїв

Рекомендується для оформлення передпокою підбирати миючі шпалери. Адже в передпокої постійно необхідно прибирати, тому що на стінах осідає бруд і пил, можливі механічні пошкодження. Також одна стіна може покриватися різними матеріалами. Там, де місця піддаються засміченості, можна обробити миючими шпалерами, а в інших місцях рекомендується клеїти ефектні і ніжні шпалери.

Вибір шпалер для передпокою
Фахівці не радять вибирати для передпокою паперові і текстильні шпалери. Відмінно підійдуть рідкі шпалери, які фарбуються. Вони досить практичні, а також маскують певні дефекти на поверхнях.

Коли гості заходять в квартиру, то вони потрапляють в передпокій. Це перехід між зовнішнім і внутрішнім світом. Не слід вибирати світлі відтінки, щоб не було видно навіть незначні забруднення. Освітлення може бути потужними, якщо є гроші на оплату електроенергії. Відмінним варіантом є світлі тони стін, але також добре виглядає комбінація кольорів. Це завжди виглядає стильно.

Малюнок дійсно творить дива: великий візерунок робить обсяги приміщення менше, а маленький малюнок додає простору. Також оригінально виглядають в коридорі фотошпалери. Різні панорами ніби розсовують стіни. А якщо присутні теплі тони, то поверхня зсувається. У результаті виходить пейзаж, який відображається в великому дзеркалі. Темні стіни внизу захищає поверхні від забруднень. Варто пам'ятати, що в коридорі шпалери обов'язково повинні поєднуватися з підлогою, стелею та меблями.