Які ПВХ панелі вибрати Панелі з пластика настільки універсальні, що їх використовують для обробки стін не тільки в адміністративних приміщеннях, не тільки в господарських кімнатах, наприклад у ванних і кухнях, але навіть у дитячих спальнях і коридорах.

Є попит — є і пропозиція. Виробники цього універсального обробного матеріалу прагнуть задовольнити найменший каприз покупців і виготовляють найрізноманітніші види панелей пвх. Всілякі кольори і текстури тепер доступні всім, втілені в пластикових панелях.

Декор панелей

Давно пройшли ті часи, коли потрібно було спилювати дерева, щоб оббити шпоном стіни і милуватися красивим малюнком. Відшукувати мармур і викладати за нього кругленьку суму тепер теж не треба — є чудова альтернатива практично всім природним матеріалам. Виробники випускають пластикові панелі різних текстур. Декоративне покриття для стін та стелі — це сучасна заміна звичних, традиційних матеріалів, з якими і працювати важче, і коштують вони дорожче, і дістати не так просто.

Застосування пластикових панелей різних текстур дозволяє створювати самі модні і сучасні декори. Якими ж якостями наділяє приміщення цей універсальний обробний матеріал залежно від текстури:

 • дерево — благородство і вишуканість надає приміщенню точна імітація різних порід деревини: береза і дуб, клен і сосна, бук і олива, горіх і яблуня (наприклад тут представлені види різних кольорів панелей)

 • мармур — хочете, щоб приміщення виглядало більш легким і світлим, тоді текстура мармур різних відтінків підійде вам більше всього

 • хвиля або павутина — ви творча особистість? тоді вибирайте для оформлення приміщення обробний матеріал з пластику з текстурою павутина або хвиля

 • камінь — затишним і візуально більш легким буде приміщення з обробкою пластиковими панелями з текстурою камінь. Виробники пропонують цей вид обробки, точно передає фактуру каменю, в різних колірних відтінках

 • хмари і шпалери — дуже модні сучасні декори, які широко застосовуються для оформлення інтер'єрів

 • цегла — надати приміщенню деяку загадковість допоможуть панелі з пластика з текстурою цегляної стіни, пропонованої виробниками в різних кольорах
 • Кольори

  Багата палітра колірних рішень пластикових панелей створює безмежні можливості по оформленню інтер'єру і створення неймовірних дизайнерських проектів. Створити в офісі більш затишну та комфортну атмосферу, декорувати будинок, а також вирішити інші дизайнерські завдання допоможуть різноманітні декори, представлені в багатій палітрі кольорів: від білого до темно-сірого.

  Асортимент панелей настільки різноманітний, що може задовольнити вибагливі запити покупців, головне вибрати якісні, наприклад панелі magnetik.net.ua.