Як зняти старі шпалери Будь-який ремонт приміщення починається з підготовки приміщення. Перед наклеюванням нових шпалер необхідно підготувати стіни. Але колись потрібно зняти старі, інакше вони не тільки зіпсують зовнішній вигляд нових шпалер, появі жовтих плям, утворення нерівностей під шпалерами, але і сприяють виникненню бактерій, грибка і цвілі, що може негативно позначитися на здоров'ї людини і тварини.

Якщо вам необхідно вибрати насосну станцію, то зайшовши на udobnovdome.ru ви зможете визначитися.

Як зняти старі шпалери
Від виду старих шпалер і використовуваного клею, від наявності свого інструменту залежить який спосіб необхідно підібрати для позбавлення від старого покриття шпалер. Спочатку необхідно наявність вузьких шпателів. А також придбати рідина, яка допоможе впоратися не тільки з відклеюванням шпалер, але і видалить з поверхні залишки старого клею. Якщо спеціальної рідини немає або не хочеться витрачати гроші, то можна скористатися теплою водою і губкою.

Перед початком ремонтних робіт слід винести всі меблі, відключити електроенергію, зняти всі розетки і вимикачі, при цьому заклеїти з'явилися дірки ізолентою, закрити підлогу поліетиленом.

Найпростіше зняти зі стін старі рідкі шпалери, достатньо трохи змочити їх водою. Миються, флізілінові шпалери необхідно спочатку надрізати смужку, відсунути і залити туди трохи води або спеціальної рідини. Після набухання шпалери можна легко зняти зі стіни. З вініловими шпалерами необхідно залити в отвір між стіною рідина, тільки знімати потрібно буде за допомогою тонкого шпателя. Паперові шпалери, як не дивно, доставлять більше клопоту. При сдирании їх зі стіни вони починають рватися на невеликі частини.

Спеціальну рідину необхідно наносити на самі шпалери, клей почне розбухати і залишиться лише зняти папір зі стіни. Сучасна рідина для зняття шпалер не токсична, не має запаху. Можна також скористатися www.postroil.com або праскою з відпарювачем. Під дією пари клей руйнується, і паперові шпалери можна буде легко зняти з поверхні стіни.

Але іноді для міцності використовує якісний клей, який не піддається впливам ні рідини, ні води. Тоді слід знімати старі шпалери за допомогою шпателя або шліфованої машинки.

Якщо поверхня не бетон, а гіпсокартон, то не можна використовувати рідину, де великий відсоток води. Та й шпатель доведеться знімати обережно, щоб не пошкодити сам гіпсокартон. Найпростіше зняти їх разом з листом гіпсокартону, прикріпити новий аркуш, і підготувати для оздоблювальних робіт.