Клеїмо правильно вінілові шпалери А ви знаєте, що вінілові шпалери на флізелін клеїти набагато простіше, ніж звичайні? Особливо, якщо використовувати підходящий для цих шпалер клей. Багато хто думає, що ці шпалери дуже важкі, і що б приклеїти хоча б одну смугу потрібно мінімум хвилин 15-20.

Так, якщо діяти не правильно!

Але, адже під будь-яку обробку стін потрібна глобальна підготовка їх поверхні. Шпалери не виняток. Ось тут доведеться трохи попотіти, адже позбавити всі стіни від старого покриття займає багато часу. Але якщо змочити стіни водою за допомогою валика або губки, старі шпалери намокнуть, і їх легко можна буде видалити, наприклад, шпателем. Після цього потрібно замазати всі дрібні і великі отвори, тріщини і щілини. Особливу увагу приділіть кутах. Після того, як шпаклівка висохне, треба стіни промазати грунтовкою. Дайте їй висохнути.

При обклеюванні стін вініловими шпалерами є невеликий секрет. Ці шпалери не треба повністю мазати клеєм, досить пройтися по краях і самої стіни. Тільки от стіну потрібно мазати щедро, користуючись валиком і пензлем (для важкодоступних місць). Клей повинен бути досить густим! Коли шпалери будуть вже на стіні, їх потрібно добре розгладити, видаляючи бульбашки з повітрям. Це краще робити пластмасовими шпателями або валиками.

Шпалери не порвуться, тому що вони не розмокли від клею, адже весь клей буде на стіні. Такий метод дає вам перевагу того, що якщо лист приклеєний криво, його легко можна зняти і приклеїти знову, без пошкоджень. Ви витратите мінімум часу на поклейка вінілових шпалер, якщо будете виконувати ці рекомендації і використовувати саме той клей, який вказаний на рулоні.