Клеїмо склошпалери Склошпалери — це вид настінного покриття, зроблений з волокон, які витягуються з особливого скла. Перевага такого покриття в тому, що воно не горить, дуже міцне, його можна мити.

Декоративні склошпалери можуть бути різних кольорів і з тисненням.

Склошпалери під фарбування (інакше називаються «павутинка») не мають малюнка, мають монотонної фактурою. Середній термін служби стеклообоев тридцять років. Шпалери можна клеїти на будь-яку поверхню від дерев'яною до бетонної.

Для наклеювання стеклообоев потрібно ретельно підготувати стіни, позбавивши їх від старих шпалер, від лупиться фарби. Далі стіни потрібно вирівняти як можна тательней, великі тріщини закрити шпаклівкою, дрібні тріщини будуть армуватися за допомогою скловолокна.

Остаточне вирівнювання стін провести наждачним папером. Далі поверхню стіни необхідно прогрунтувати тим же складом, яким ви будете клеїти шпалери, і залишити для висихання.

Термін висихання дивіться на упаковці та в інструкції із застосування клею. Після проведених робіт, можна приступати до наклеювання шпалер. Не забувайте, що при наклеюванні склошпалер, мазати самі шпалери клеєм не треба.