Дерев'яні панелі Панелі з дерева в давні часи використовувалися дуже широко, і знайшли власне формулювання у всіляких манери – в готиці, у барокових, в особняках. Відомо багато прийомів мальовничій оздоблення стін деревом і в теперішній середовищі.

Тут і поголовна обшивка панелями з непростою, пластичної багатющою профілюванням, і візерунки з вузьких планок, що накладаються на фон стінки, колоритно розфарбованої або обшитої декоративним матеріалом. Так чи інакше, деревне декор стінки весь час привласнював оздобленню своєрідну витонченість.

У перехідному приміщенні дерев'яна панель виглядає незвично здорово, якщо з однієї матерії реалізований цілий комплект – гардеробна, телефонний столик, обшивка дзеркала. Дверні прорізи при подібному висновку також варто озлобити деревом – у такому випадку двері невід'ємно впишеться в композицію помірного, але прекрасного інтер'єру.

У гостьовій кімнаті для узорного панелі добре підійде стіна без вибоїн і вільної від високої меблів. При всьому цьому, подібна обробка стіни до багато чого зобов'язує. У тому ж вдачу необхідно облюбувати і все інше, гардини, квіти і шпалерний малюнок. Втім, так і в одязі: прекрасна своєрідна капелюшок зобов'язана відповідати і одяганню, і взуття, і сумочці, і навіть сережках.

Дерев'яні панелі
Дерев'яні панелі

Дерев'яне облицювання до стін, комфортніше і елементарніше навішувати цілими, автономними, конструктивними ланцюжками на всю височину панелі. Для цього у верхніх і нижніх ділянках стіни предостатньо зафіксувати рейки з перетином.

Непоганим полем для подморенных планочок служить звичайне полотно або крупно фактурна тканина, способу мішковини. Шпалери одного тонна – сірі або вохристо-бурштинові – теж пристойно поєднуються з дерев'яним візерунком.

Своєрідний метод художнього постанови орнаментною стіни – це комбінування декоративної тканини з накладними візерунком із планок. В цьому випадку необхідна матерія досить з великим малюнком, а планочки вузенькі, щоб не зрізати, не розділити рясний візерунок мануфактури. При такому розкладі необхідно відштовхуватися власне з малюнка тканини і під нього підбирати малюнок дерев'яного орнаменту.

Панельки з злитої деревної личкуванням – ще один метод декоративної обробки стін. Планки попередньо набивають на вузькому каркасике, квадратиками, а слідом викладається необхідний по композиції ділянка стіни в кімнаті.

Дерев'яні панелі
Дерев'яні панелі

Для опочивальні переважно панель в нижній площі кімнатки з тумбочками на її тлі.

Не притязая, на якусь, не було елегантність, ці кошти декору, однак, присвоюють сучасного інтер'єру красу і колоритну неординарність.