Шпалери для дитячої кімнати Саме прекрасне і чудове, що може статися у вашому житті - це народження дитини. Кожна мама може це підтвердити.

Ну а раз дитина з'явилася, значить йому потрібно місце у вашому будинку.

Найчастіше малюкові відводять особисту кімнату, і звичайно там затівають ремонт до його народження.

Один з важливих моментів такого ремонту - це поклейка шпалер на стіни, і їх вибір в магазині.

Так як не всі варіанти і типажі шпалер підійдуть для цієї відповідальної справи, то на деяких моментах вибору варто зупинитися докладніше.

  • У дитячу кімнату звичайно клеять шпалери з відповідним малюнком (а значить чорні та темні тони у відтінку шпалер однаково не вітаються). Шпалери повинні не напружувати дитячий зір, і розвивати очі вашого малюка.
  • Для дитячої кімнати чудово підійдуть склошпалери. Для цього є свої обґрунтування. І одна з найважливіших - вони не горять. Тому що насправді зроблені з скла. Точніше зі скловолокна. Скловолокно під великим тиском спресовується у спеціальному порядку, утворюючи різноманітні візерунки та варіації.
  • Ці шпалери при поклейці з одного боку захищають від загоряння, пропускають повітря в дитячу кімнату, а також зміцнюють поверхню стіни від можливості появи мікротріщин в подальшому. Армування стіни - одне з найважливіших якостей. До того ж дизайн стеклообоев може бути самим різним - адже їх при обклеюванні обов'язково треба фарбувати 1-2 рази для безпеки.

  • Ще один прекрасний вибір шпалер для спальні вашого малюка - це паперові шпалери. Перевірений часом гіппоалергенний матеріал з якого готуються ці шпалери дозволяє їх клеїти в дитячі кімнати а також у школах і дитсадках. Папір ідеально пропускає свіже повітря, не виділяє шкідливих речовин, і до того ж коштує недорого. Навіть якщо захочеться поміняти шпалери - це вийде не в накладку для господарів квартири.