Оздоблювальні матеріали для ванних кімнат Настав час зробити ремонт у ванній, значить необхідно заздалегідь продумати варіанти можливої обробки стін у цій невеликій кімнаті. З деяких пір ремонт у ванній полягав у фарбуванні стін і обробці їх плитками з кераміки або пластмаси.

Звичайно, в той час саме керамічна плитка була дуже затребувана унаслідок якості обробки і легкості догляду за нею. Сьогодні ринок здатний запропонувати досить багато матеріалів, щоб покупець мав можливість вибору.


Пропозиції ринку

Керамічна плитка

Це класичний варіант, представлений сьогодні неймовірною різноманітною кольоровою гамою. Можна підібрати кілька різних за малюнком і кольором плиток, щоб скласти оригінальну композицію. У той же час можна придбати вже готову картину, складену як мозаїка.

Позитивними характеристиками такої обробки є достатньо тривалий термін експлуатації, відсутність складнощів при догляді за нею і можливість самостійно виконати всі ремонтні роботи з цим матеріалом. Негативним якістю є суб'єктивна оцінка тих, хто не вміє працювати з подібним матеріалом, коли вимагається за допомогою нескладного устаткування розпиляти плитку на частини.

Фарбування стін

Оздоблювальні матеріали для ванних кімнат
В даний час цей варіант розглядається як найбільш бюджетний, але він цілком має право на існування, оскільки в даний час з'явилися види фарб, які не поступаються за якістю іншим варіантам обробки. Припустимо, новинкою є фарба на гумовій основі, яка цілком підійде за своїми якостями для ремонту у ванній кімнаті.


Шпалери

Це один з простих і недорогих варіантів. Тим більше, що і шпалери можна підібрати вологостійкі, які прослужать хоч і недовго, але не буде проблем з обробкою стін: шпалери наклеювати вміють майже все.

Гіпсокартон

Обробивши стіни гіпсокартоном, можна отримати утеплене приміщення з підвищеною звукоізоляцією. Працювати з недорогим гіпсокартоном зможе кожен, тому варіант досить вигідний, незважаючи на те, що потрібно фінішна обробка, яка іноді представляє собою зазвичай забарвлення.

Пластикові панелі

Панелі монтуються досить легко на прикріплений до стіни каркас. Відпадає необхідність вирівнювати стіни, у той час як кожну панель можна при нагоді легко демонтувати. Це дуже зручно для приховування різних труб в приміщенні ванної. Негативними характеристиками є поява конденсату на поверхні панелі при підвищенні вологості і відносна крихкість такого матеріалу.

Крім перерахованих матеріалів, придатних для нестандартного і незвичайного оформлення стін у ванній кімнаті ринок пропонує ще більш дорогі: дерево особливих порід, оздоблювальний камінь, мозаїка і різні декоративні штукатурки.