На кухні затіяли ремонт і прийшов час вибирати плитку На кухні затіяли ремонт і прийшов час вибирати плитку. З чого почати і як правильно це зробити? Є кілька важливих дрібниць.

Вибираючи в магазині вподобану плитку, не поспішайте купувати.

Пам'ятайте, плитка вибирається в останню чергу. Спочатку продумайте дизайн кухні, підберіть шпалери, ламінат, виберіть меблі. Важливо продумати все до дрібниць, колір і стиль майбутнього гарнітура, яке покриття буде на стільниці. В ідеалі зробіть ескіз кухні, зараз є багато програм в допомогу. Так можна побачити і зрозуміти все поєднується, виглядає чи лаконічно. Виявивши недоліки можна вчасно їх виправити. Можна запросити експерта з дизайну.

Коли проект кухні готовий можна підібрати підходящу за кольором і структурі плитку. Вона може як доповнювати кольорову гаму, так і контрастувати з нею. Купуючи плитку, брати з великим запасом або чітко за метражем не варто. Можуть вийти накладки. Якщо плитки не вистачить, такого кольору і якості може не виявитися на складі, а великі надлишки повернути в магазин теж не вийде. Купувати слід з невеликим розрахунком на бій під час роботи.

Оформляючи замовлення в магазині, варто не один раз перевірити всі упаковки плитки на відповідність маркування кольору, відтінку, структури і наявність шлюбу. Сумно, коли відколи і шлюб виявляється вдома, гроші витрачені, а в результаті розчарування. Таку плитку повернути продавцю не вийде.

Ще один важливий аспект купити плитку хорошої якості. Варто вибирати плитку з захистом від абразивних частинок, які містяться в побутовій хімії. Така плитка довговічна і не втрачає своєї привабливості.

Обдумуючи покриття для підлоги, багато набувають лінолеум, але плитка більш ефективна, із санітарної точки зору. Сама по собі плитка холодна й слизька, і ходити по ній задоволення мало, тут на допомогу прийде тепла підлога плитка з рельєфною структурою. Форма самої плитки може бути різна. Зараз випускається плитка зі зрізаними краями і також восьмикутної форми.

В магазині дуже мало інформації відображено на ціннику, задавайте питання консультанту дивіться каталог, читайте опис товару і тільки тоді можна вибрати дійсно якісну плитку для кухні.

Затіваючи ремонт на кухні, підготуйтеся до нього ґрунтовно. В цьому ділі кожна деталь впливає на готовий результат. Залишитися задоволеним, закінчивши ремонт, можна тільки діючи не поспішаючи, вдумливо.