Ремонт в новому будинку Сьогодні придбання власного житла – це безсумнівно радісна подія для будь-якої людини і для будь-якої сім'ї. При цьому досить часто квартири в новобудовах здаються або без обробки, або з такою обробкою, що її все одно практично відразу ж доводиться переробляти.

Власниками ж таких квартир є здебільшого молоді люди. У зв'язку з цим їм доводиться дізнатися на власному досвіді, що ж таке будівельні недоробки і як з ними справлятися. При цьому досить часто помилки ремонту можуть виникати з-за того, що з приводу ремонту існує величезна кількість самих різних міфів.

Одним з перших поширених міфів є той факт, що можна залишити в недоторканності стяжку. Однак це не зовсім так. Адже чорнова стяжка, яка залишається після будівельників далеко не завжди хорошої якості. Вона кришиться і має нерівності. Саме з-за цього на неї просто неможливо настилати будь підлогові покриття, якщо Ви хочете отримати якісний підлогу в підсумку. Тому чистова стяжка є обов'язковою умовою комфортного проживання.

Друге оману стосується рівності стін і стелі. Адже якщо на перший погляд стіни і стеля досить рівні, то при перевірці за допомогою рівня, виявляється що все далеко не так просто. Звичайно, можна залишити все як є, але якщо Ви хочете отримати не тільки якісний ремонт в результаті, але ще й уникнути проблем в його ході, то краще подбати про рівності всіх поверхонь ще на початковому етапі. Це дозволить з легкістю зістикувати малюнок і поклеїти шпалери, укласти плитку, яка не буде відвалюватися із-за перепадів рівня в стіні або ж встановити згодом акуратно меблі.