На що потрібно звернути увагу при покупці готової квартири в новобудові Як тільки будівельна компанія завершує будівництво новобудови – в неї можна в'їжджати і заселятися. На цьому етапі здається, що найскладніше позаду, однак, це не так.

Приймати нове житло – найбільш відповідальний момент і не рекомендується підписувати документи до тих пір, поки ви не огляньте і не вивчіть особливості кожної кімнати. Про те, на що варто звертати увагу при покупці готової квартири в новобудові – читайте в цій статті, а саме житло доступно тут resta36.ru.

На що потрібно звернути увагу при покупці готової квартири в новобудові

Простим процес може бути лише в тому випадку, коли забудовник задовольнив всі вимоги замовника, однак, в реальності таке випадку не завжди. Якщо замовник отримав не те, що очікував, фахівці рекомендують оглянути всі кімнати і при виявленні відхилень фіксувати їх на папері.

Що слід перевірити в першу чергу

Як тільки перед вами постане майбутнє житло, спершу слід переконатися:

• наскільки якісно встановлені двері;
• у якому стані каналізаційна система і водопостачання, як функціонує вентиляційна система;
• у якому стані електрична проводка і наскільки справно вона функціонує.

У разі, якщо ви виявите недоліки будівельного процесу, то краще не поспішати з підписанням акта приймання-передачі. Якщо є розбіжності з договором, наприклад, будівельники встановили дерев'яну вхідні двері замість металевої, немає обіцяних підвісних стель, кімнати відрізняються меншим метражем, то всі ці недоліки слід зафіксувати документально. Як підсумок, забудовник повинен усунути ці пункти або коригувати продажну вартість в меншу сторону.

Якщо ж ви виявили недоробки, то сміливо можна приступати до складання дефектної відомості, в якій слід чітко прописати всі відхилення, які були виявлені. Необхідно перевірити вікна, як утеплені шви, наскільки якісно підключене опалення. Якщо ви виявите, що труби підтікають, двері не щільно закривається, на склі тріщина або будь-які інші недоліки, то їх слід фіксувати у відомості.

Якщо в договорі не передбачається чистове оздоблення, то слід ретельно перевірити стяжку в санвузлах, де важливо, щоб вона була рівною і не мала тріщин. У разі, коли обробка фіксується в договорі, то слід звертати увагу на те, як встановлені вхідні та міжкімнатні двері, як рівно виконані стіни і інші поверхні, наскільки якісно поклеєні шпалери, як працює електропроводка та водопровід. У разі прописки обробки в договорі, сміливо звіряйте кожен пункт з фактичним результатом.

Особливу увагу слід приділити таким елементам:

• вентиляційна система;
• електрична проводка;
• шви між стінками;
• наскільки рівні стіни (для перевірки можна скористатися рівнем);
• важливо, щоб стяжка підлоги мала однорідний сірий колір і на ній не було тріщин.

Щоб бути максимально впевненим в якості житла, для оцінки і фіксації можливих недоліків можна запросити кваліфікованого фахівця. Якщо є така можливість, фіксувати недоліки можна на фото або видеоноситель.