Чим обробити стіни в дитячій Здійснюючи ремонт у дитячій кімнаті, доводиться дуже ретельно підбирати матеріали для оздоблення. З одного боку, вони повинні бути повністю нешкідливими, не виділяти ніяких небезпечних для здоров'я дитини токсинів; з іншого боку, дуже важливо досягати міцності і зносостійкості покриттів, адже невгамовна дитяча енергія не завжди спрямована в позитивне русло.

Найчастіше для обробки стін в дитячій використовуються такі матеріали:

1. Фарба. Простий і ефективний спосіб, що дозволяє надати стінами в дитячій будь-який відповідний колір або відтінок. Особливості нанесення дозволяють більш зручно покривати складні архітектурні форми, де при використанні шпалер виникали значні затримки. Створену поверхня досить непросто подряпати, при цьому дуже важливо добре підготувати підставу, роблячи його максимально рівним. Підбираючи відповідну фарбу для дитячої, перевага віддається воднодисперсионным складів, з причини їх нетоксичність. Окремі виробники фарб випускають окремі лінійки матеріалу з позначкою «для дитячих кімнат»: їх відрізняє швидкість висихання, повна відсутність запаху, здатність добре лягає на будь-який обробний матеріал. Крім звичайних фарб, досить часто в дитячих кімнатах застосовують грифельні та магнітні склади. Перші матеріал дозволяє зробити з певної ділянки стіни шкільну дошку, де дитина може зганяти свою творчу енергію, малюючи кольоровими крейдами. Магнітна фарба дозволяє створювати певні зони в кімнаті: за допомогою невеликих магнітів можна буде чіпляти дитячі малюнки або інші картинки.

2. Декоративна штукатурка. Хороший матеріал для дитячих кімнат з причини своєї нешкідливості і простоті нанесення: таку обробку можна цілком нанести своїми силами. Декоративна штукатурка завжди унікальна, адже повторити подібний малюнок немає можливості, при цьому готове покриття відрізняється монолітністю і довговічністю. Для повідомлення обробці додаткової

Чим обробити стіни в дитячій
стійкості досить часто використовують прозорий лак, що дозволяє швидко відмивати стіни, у випадку їх забруднення.

3. Шпалери. Самий традиційний і простий спосіб обробки дитячих кімнат. Як правили, шпалерних магазинах є спеціальні куточки для подібних шпалер, із зображеннями тварин, рослин, персонажів казок та мультфільмів. Вибираючи матеріал для дитячої, слід віддавати перевагу паперовим, флизелиновым і корковим шпалерам, з причини їх екологічної чистоти.

4. Тканина. Дана обробка дуже схожа на попередню, але в даному випадку замість шпалер використовують оббивку натуральними тканинами. Підбір кольору і малюнків на матеріалу проводиться згідно з дизайнерським принципам щодо створення гармонійної та затишної атмосфери. Краще всього для цього використовувати щільну тканину, так як на ній можна буде кріпити картинки і малюнки. Найчастіше тканинну обробку стін використовують на якійсь одній стіні, комбінуючи з іншими видами.