Що таке шпалери на серпянке Недавня поява шпалер на серпянке не справило особливого фурору на ринку будівельних матеріалів, однак за рахунок незвичайності текстури і натуральності надають інтерес для бажаючих створювати унікальні інтер'єри.

Даний матеріал має двошарове будова, де на основу з целюлозного нетканого полотна завдає спінену целюлозу.

Основними достоїнствами серпяночных шпалер є:

1. Міцність. Матеріал дуже зручний у наклеювання, так як не деформується і не тягнеться: в процесі подальшої експлуатації досить довго зберігає свої початкові декоруючі властивості.

2. Стійкість до зовнішніх впливів. Шпалери на серпянке добре переносять вплив сонячного світла, не вигорить на ньому. Це ж можна сказати до механічних навантажень середнього рівня.

3. Паропроникність. Завдяки цій характеристиці в обробленому приміщенні створюється хороший мікроклімат, без ефекту «закоркованості». Це убезпечить від стіни скупчування на їх поверхні конденсату, навіть при підвищенні вологості повітря в приміщенні.

4. Декоруючі властивості. У продажу є величезний вибір асортименту шпалер на серпянке, і це стосується не тільки кольору і малюнка, але і фактур. При цьому дуже важливою особливістю є те, що дані шпалери подаються додаткового забарвлення, що дозволяє під час косметичних ремонтів оновлювати колір стін, або наносити новий, не знімаючи при цьому шпалери.

Що таке шпалери на серпянке

5. Натуральність. Це дає можливість уникнути появи алергії у мешканців квартири, а також застосовувати матеріал у тих випадках, коли хтось нею страждає.

До недоліків шпалер на серпянке зазвичай відносять їх абсолютну не водостійкість. Для поліпшення цього показника зазвичай застосовується додаткове нанесення поверх шпалер фарби або спеціального лаку (дуже важливо використовувати при цьому повітропроникні склади). Також на сьогоднішній день подібний матеріал не дуже поширений в мережі будівельних магазинів, тому для його покупки в асортименті краще всього вибирати великі центри. Із-за малої поширеності ціна на серпяночные шпалери досить висока, однак довговічність матеріалу коштує витрачених грошей. Як правило, шпалери на серпянке надходять у продаж у безбарвному вигляді, що дає можливість декорувати їх у відповідний для даного інтер'єру відтінок.