Поради щодо вибору шпалер для передпокою Якщо багато хто думає, що вибрати шпалери для передпокою дуже легко і просто, то вони сильно помиляються. Правильний вибір шпалер для такого приміщення як передпокій складний і відповідальний момент, але якщо дотримати всі поради, то обклеєне приміщення буде радувати не тільки зовнішнім виглядом, але ще й затишком і комфортом.


Порада №1

У будь-якому випадку кожному доведеться при виборі спиратися тільки на свій смак. Шпалери в будь-якому приміщенні повинні суворо поєднуватися не тільки з меблями, але також і з покриттям антивідблиску і з усіма іншими доповнюють дизайн кімнати. Також не варто забувати, що якщо передпокій маленька, то в неї ні в якому разі не можна обклеювати шпалери з масштабними малюнками. Так як з-за цього кімната стане ще менше. Якщо стелі в прихожей низькі, то дану ситуацію може врятувати вузька і поздовжня смужка, яка здатна візуально підняти стелі вгору. Крім цього шпалери для передпокою обов'язково повинні бути миються, так як саме в це приміщення найчастіше насамперед люди заносять бруд з вулиці. Або ж, наприклад, маленька дитина випадково доторкнеться брудними руками, коли доведеться з вулиці. І тоді все, вважай, що ремонт доведеться робити знову.

Порада №2

Поради щодо вибору шпалер для передпокою
На будівельному ринку існує великий вибір, і кожен зможе без особливих труднощів вибрати для себе відповідний малюнок або колір. Якщо вірити досвідченим фахівцям, то вони рекомендують клеїти фактурні шпалери. Особливо ті, які імітують натуральні породи каменю, дерева або шкіру. Тільки при виборі відтінку необхідно враховувати, те, що в передпокої завжди мало світла і немає вікон і тому шпалери повинні бути світлого кольору. Можна, наприклад, гармонійно поєднувати шпалери з більш темного низу і дуже світлого верху. Якщо все ж обрані темні шпалери, то рекомендовано гарненько обміркувати про устрій світу. Його має бути максимально багато і в правильному місці. Також завдяки світлу можна концентрувати увагу на важливих елементах кімнати. У кімнаті з темними шпалерами повинні знаходитися не тільки стельові світильники, то також і настінні.

Порада №3

Під час вибору не варто поспішати за модними тенденціями і вибирати те, що найбільше рекламують. Для передпокою підійде саме те, що для людини найкомфортніше. А також те, що відмінно вписується в потрібний інтер'єр. І тому якщо в магазині будуть пропонувати новинки, то не поспішайте їх купувати, а спочатку ознайомтеся з усіма характеристиками і зі всіма колірними кольорами.