Поради майстра з ремонту Ми збираємося укласти пробку плаваючим способом на фанеру. Яку краще помістити під пробку підкладку?

Доцільно використовувати рулонну технічну пробку або изошум.

Я проти застосування поліетиленової плівки, так як може виникнути парниковий ефект, якого ви практично не помітите, однак він буде псувати підлогу.

Чим краще закрити штроби в стіні?

Для того щоб закрити штроби в стіні, вам знадобиться алебастр — він дуже пластичний. Збризніть водою нішу, яку збираєтеся обробляти, для кращого схоплювання матеріалів. Замішуйте алебастр маленькими порціями, оскільки вона надто швидко сохне, і втирайте його в паз за допомогою вузького шпателя. Поки суміш не застигла, широким шпателем ровняйте її зі стіною. Після остаточного висихання www.postroil.com зачистите стіну.

Як візуально зробити кімнату вище?

Якщо ви хочете, щоб кімната візуально здавалася вище, потрібно використовувати для обробки стелі матеріали з глянцевою поверхнею. Наприклад, виготовляють дзеркальні рейкові стелі або підвішують поліровані натяжні. Останні можуть бути ктому ж різнобарвними. Матові або глянцеві підшивні плити додадуть глибини простору.

Думаємо, просто пофарбувати стелю або зробити його з гіпсокартону? Які етапи роботи?

Якщо у вашій квартирі досить значні перепади стельових плит (русти), то краще замаскувати їх гіпсокартоном. Тим більше що під нього зручно заховати і проводку. Якщо ж стеля рівна, то його можна готувати до фарбування. Тільки майте на увазі, що після фарбування всі шорсткості стають оченьзаметны, тому стеля треба ретельно вирівнювати і шліфувати.

Під гіпсокартон обов'язково роблять стандартну алюмінієву решетування, потім монтують на гипсокартонныелисты www.postroil.com, яких на 20 кв. м стелі витрачають менше 2 кг. Шви між листами гіпсокартону замазують штукатурною сумішшю і зміцнюють серпянкой. Коли штукатурка грунтовно просохне, оброблювану поверхню шпаклюють.

В першу чергу завжди фарбують стелю і лише після нього — стіни. Наносити фарбу на поверхні починають від вікна.

У нас квартира в новобудові, де зараз роблять ремонт. Планують одні стіни обклеїти шпалерами, а інші пофарбувати. Попередньо їх кілька разшпатлевали, але залишилися кольорові плями. За запевненням підрядника, це ніяк не позначиться на якості наклеєних шпалер і фарбування, що викликає сумніви. Наскільки вони обґрунтовані?

На кольорова пляма на стіні прикріпіть скотчем шматок целофану і зніміть його через добу. Якщо він залишився сухим, все нормально, якщо ж «спітнів», значить десь проступає волога.

Поради майстра з ремонту
Для обклеювання стіни важливо, щоб вона була суха. Будь-які шпалери супроводжує інструкція з рекомендаціями по застосуванню — дотримуйтесь їх. Просто майте на увазі, що попередньо треба поверхню обробити грунтовкою або рідким клеєм, навіть розведеним ПВА. Якщо використовувати светлыетонкие паперові шпалери.то неоднотонность стіни буде дуже помітним.

Якщо ж куплені важкі вінілові шпалери, пляма не проступить. Під фарбування стіну повинні ідеально відшліфувати, інакше всі вади буде видно. Для перевірки просто приставте лампу або ліхтарик до стіни і направте освітлення вздовж неї. Результат буде в наявності. Фарба після повного висихання приховає пляма.

Хочемо обробити фундамент заміського будинку облицювальною плиткою. Підкажіть технологію.

Керамічну плитку, яка імітує облицювальна цегла, укладають по тій же технології, що і штучний камінь. На дерев'яне або бетонну основу треба покласти будівельну армуючу сітку, потім поверхню обробити грунтовкою — таким чином на ній будуть приховані всякі нерівності. На плитки наносять склеювальний склад і прикладають їх до стіни.

Шви між ними заповнюють або застосовуваним клеючим складом, або затіркою, причому використовувати можна і кольорову. Фасади, облицьовані подібної керамічною плиткою, стійкі до висо-лам, вивітрюванню, вицвітання, механічних і хімічних навантажень. Така обробка дозволяє заощадити на фарбуванні і довго зберігає стильний зовнішній вигляд будинку.