Красиві дизайнерські шпалери від найкращих виробників. Огляд. Де купити Як вибрати Шпалери – це спеціально виготовлені з полотен паперу або іншого спеціального матеріалу красиво прикрашені покриття для стін. Вони використовуються при внутрішній обробці стін приміщень.

Чому більшість вибирають шпалери?

Шпалери вже довгі роки вважаються найбільш популярним матеріалом для настінного декорування в більшості країн світу. Щорічно на ринку шпалер з'являється багато нових видів якісної продукції, яка виготовлена за новітніми технологіями з використанням сучасних матеріалів.

Переваги та особливості шпалер:

 • Поклейка шпалер виробляється на будь-які поверхні;

 • Працювати з шпалерним матеріалом легко і не треба мати спеціальних навичок;

 • Простота у догляді;

 • Шпалери, при акуратному поводженні з ними, прослужать багато років;

 • Будь шпалерний матеріал завжди красиво виглядає, навіть якщо він відносно не дорогий;
 • Красиві дизайнерські шпалери від найкращих виробників. Огляд. Де купити Як вибрати
  Красиві дизайнерські шпалери від найкращих виробників. Огляд. Де купити Як вибрати

  Необхідно пам'ятати про те, що в приміщеннях, де вологість перевищує норму, потрібно враховувати з якого матеріалу виготовлені шпалери.

  В спеціалізованих торгових точках російських міст завжди можна купити шпалери недорого і досить високої якості. Вони виготовляються не тільки із звичною для всіх папери, також і з інших красивих сучасних екологічно чистих матеріалів. Різноманітні кольорові шпалери випускаються не тільки сучасною вітчизняною промисловістю, але й провідними європейськими брендовими компаніями.

  У країнах СНД широко популярні безшовні шпалери Ideco, які виробляють в Бельгії. Такі вироби бездоганні за своєю якістю і мають незвичайний метод нанесення колера, за що користуються великим попитом у населення з середнім достатком.

  Не меншим попитом користуються голландські шпалери BN – це продукція має паперову або тканинну основу, а поверх неї нанесений шар вінілу. Цей шар підвищує стійкість шпалер до вологому середовищі. Їх можна сміливо піддавати вологому прибиранню та миттю.

  Красиві дизайнерські шпалери від найкращих виробників. Огляд. Де купити Як вибрати
  Красиві дизайнерські шпалери від найкращих виробників. Огляд. Де купити Як вибрати

  Шпалери artshow добре представлять вам необхідне об'єднання в одному декоративному покритті, на стіні будь-якого приміщення, модерну і ретро-класики. У цій оригінальній продукції вміло переплетені застарілі віяння моди, і нові, які утворюють красиву абсолютно нову художню форму.

  Модні в даний час і високоякісні шпалери Art, які виробляє фабрика, розташована на території Московської області. Вони випускаються із застосуванням передових технологій на флізеліновій і вініловій основі.

  Такий шпалерний матеріал дуже зручний для поклейки і добре маскує невеликі нерівності стін за рахунок своєї особливої щільності.