Переваги і недоліки монтажної піни Монтажну піну придумали ще в 90-х роках попереднього століття, і за цей час вона встигла завоювати особливу популярність. І це зовсім не дивно. Адже зараз, напевно, жоден ремонт не проходить без використання монтажної піни.

Монтажна піна-це пінополіуретановий герметик, який широко використовують під час будівництва або ремонту. В основному виробники випускають даний вид піни в аерозольних балонах.

Всередині таких балонів знаходиться не тільки піна в рідкому стані, але ще й газ-витискувач.
Найголовніше властивість піни полягає в тому, що вона здатна дуже сильно збільшуватися в об'ємі при контакті з вологістю повітря і вологістю поверхні. А після реакції полімеризації піна застигає і являє собою дуже хороший і міцний пінополіуретан.

Переваги монтажної піни

Цей матеріал володіє цілим рядом переваг і найголовніший це – висока здатність до адгезії. Тобто піна досить швидко, легко і міцно слепливается з багатьма поверхнями. Наприклад, з такими, як залізо, дерево, бетон, пластик, скло та багато інших.

Також піна може послужити хорошим теплоізоляційним і звукоізоляційним матеріалом. Адже піну використовують для обробки різного роду щілин, тріщин. І коли вона потрапляє тут, то увесь простір вона займає собою. Ні в однієї щілини не залишиться навіть міліметра порожнього місця. Крім цього вона здатна потрапити навіть в такі місця, які не видно людині.

Переваги і недоліки монтажної піни
Монтажна піна має водовідштовхувальне властивість, що дуже важливо під час ремонт в приватному будинку. Адже бувають такі ситуації, коли під час сильного дощу і вітру частина крапель захльостує під дах. Природно, що вони потім потрапляють в будинок і стікають по стінах, а це в свою чергу може сильно зіпсувати шпалери. Щоб усунути таку проблему необхідно просто зверху під плінтусом пройтися монтажною піною і вода більше не зможе потрапити в будинок.

Якщо купити хорошу і якісну піну, то вона буде мати гарні протипожежні властивості. А також вона може мати самозатухаючим дією.

Недоліки монтажної піни

Недоліків у неї мало і найголовніший це боязнь ультрафіолетових променів. Адже якщо на протязі довгого часу піна буде перебувати під прямими променями, то вона потемніє, стане групкою і зможе легко зруйнуватися.

Під час монтажних робіт необхідно дотримуватися правил безпеки і надягати захисні засоби. Це необхідно для того, щоб захистити поверхню шкіри і слизові оболонки від попадання піни, яка робить вражаючу дію.