Як правильно підготувати поверхню до наклеювання шпалер Як підготувати до робіт стіни? Ці та ще багато інших питань задають собі багато охочих змінити свій будинок.

Так варто розібратися - які шпалери бувають?

Детальніше: Як правильно підготувати поверхню до наклеювання шпалер

Поради щодо вибору шпалер для передпокою Якщо багато хто думає, що вибрати шпалери для передпокою дуже легко і просто, то вони сильно помиляються. Правильний вибір шпалер для такого приміщення як передпокій складний і відповідальний момент, але якщо дотримати всі поради, то обклеєне приміщення буде радувати не тільки зовнішнім виглядом, але ще й затишком і комфортом.

Детальніше: Поради щодо вибору шпалер для передпокою

Оздоблювальні матеріали для ванних кімнат Настав час зробити ремонт у ванній, значить необхідно заздалегідь продумати варіанти можливої обробки стін у цій невеликій кімнаті. З деяких пір ремонт у ванній полягав у фарбуванні стін і обробці їх плитками з кераміки або пластмаси.

Детальніше: Оздоблювальні матеріали для ванних кімнат

Скінчився шпалерний клей, що робити Іноді подібна проблема призводить зненацька і замішання.

А вирішити проблему можна дуже просто.. Все, що для цього потрібно, це згадати бабусин рецепт приготування клею самостійно в домашніх умовах.

Детальніше: Скінчився шпалерний клей, що робити

Шпалери для дитячої кімнати Саме прекрасне і чудове, що може статися у вашому житті - це народження дитини. Кожна мама може це підтвердити.

Ну а раз дитина з'явилася, значить йому потрібно місце у вашому будинку.

Детальніше: Шпалери для дитячої кімнати

Красиві дизайнерські шпалери від найкращих виробників. Огляд. Де купити Як вибрати Шпалери – це спеціально виготовлені з полотен паперу або іншого спеціального матеріалу красиво прикрашені покриття для стін. Вони використовуються при внутрішній обробці стін приміщень.

Детальніше: Красиві дизайнерські шпалери від найкращих виробників. Огляд. Де купити Як вибрати

Шпалери для вітальні Мода сьогоднішнього дня досить демократична. Немає строгих правил застосування матеріалів тільки одного типу. Це може бути при оформленні кімнат не тільки фарбування, але і найрізноманітніші шпалери.

Детальніше: Шпалери для вітальні

Поради щодо комбінування шпалер на стіні Шпалери, будучи одним із самих популярних і простих засобів декорування стін, відкривають широкі можливості для творчих експериментів, адже просто заклеїти всю кімнату однотипними шпалерами іноді буває нудно і не цікаво.

Детальніше: Поради щодо комбінування шпалер на стіні

Клеїмо склошпалери Склошпалери — це вид настінного покриття, зроблений з волокон, які витягуються з особливого скла. Перевага такого покриття в тому, що воно не горить, дуже міцне, його можна мити.

Детальніше: Клеїмо склошпалери

Ремонт в новому будинку Сьогодні придбання власного житла – це безсумнівно радісна подія для будь-якої людини і для будь-якої сім'ї. При цьому досить часто квартири в новобудовах здаються або без обробки, або з такою обробкою, що її все одно практично відразу ж доводиться переробляти.

Детальніше: Ремонт в новому будинку