Скінчився шпалерний клей, що робити Іноді подібна проблема призводить зненацька і замішання.

А вирішити проблему можна дуже просто.. Все, що для цього потрібно, це згадати бабусин рецепт приготування клею самостійно в домашніх умовах.

Детальніше: Скінчився шпалерний клей, що робити

Шпалери для дитячої кімнати Саме прекрасне і чудове, що може статися у вашому житті - це народження дитини. Кожна мама може це підтвердити.

Ну а раз дитина з'явилася, значить йому потрібно місце у вашому будинку.

Детальніше: Шпалери для дитячої кімнати

Красиві дизайнерські шпалери від найкращих виробників. Огляд. Де купити Як вибрати Шпалери – це спеціально виготовлені з полотен паперу або іншого спеціального матеріалу красиво прикрашені покриття для стін. Вони використовуються при внутрішній обробці стін приміщень.

Детальніше: Красиві дизайнерські шпалери від найкращих виробників. Огляд. Де купити Як вибрати

Шпалери для вітальні Мода сьогоднішнього дня досить демократична. Немає строгих правил застосування матеріалів тільки одного типу. Це може бути при оформленні кімнат не тільки фарбування, але і найрізноманітніші шпалери.

Детальніше: Шпалери для вітальні

Поради щодо комбінування шпалер на стіні Шпалери, будучи одним із самих популярних і простих засобів декорування стін, відкривають широкі можливості для творчих експериментів, адже просто заклеїти всю кімнату однотипними шпалерами іноді буває нудно і не цікаво.

Детальніше: Поради щодо комбінування шпалер на стіні

Клеїмо склошпалери Склошпалери — це вид настінного покриття, зроблений з волокон, які витягуються з особливого скла. Перевага такого покриття в тому, що воно не горить, дуже міцне, його можна мити.

Детальніше: Клеїмо склошпалери

Ремонт в новому будинку Сьогодні придбання власного житла – це безсумнівно радісна подія для будь-якої людини і для будь-якої сім'ї. При цьому досить часто квартири в новобудовах здаються або без обробки, або з такою обробкою, що її все одно практично відразу ж доводиться переробляти.

Детальніше: Ремонт в новому будинку

Міцні шпалери для кухні Хочете придбати оздоблювальні матеріали, врахуйте, що вибирати покриття, для цього приміщення необхідно застосувавши весь свій досвід і знання. Відомі російські і зарубіжні виробники поставляють на ринок різні будівельні матеріали, вибирати їх потрібно у відповідності з визначеними технічними вимогами.

Детальніше: Міцні шпалери для кухні

Як зняти старі шпалери - що раджу профі Щоб якісно наклеїти нові шпалери, необхідно видалити старі. Не всі знають, як це зробити. Залишки старого клею також необхідно видалити повністю. Крім того, що залишки старих шпалер не дозволять якісно приклеїти нові, вони сприяють розвитку грибків і цвілі.

Детальніше: Як зняти старі шпалери - що раджу профі

Обробка стінових поверхонь за допомогою рідких шпалер Така різновид оздоблювального матеріалу, як сучасні рідкі шпалери, є нічим іншим, як особливим видом штукатурки, призначеним для облагороджування стельових і стінових поверхонь.

Детальніше: Обробка стінових поверхонь за допомогою рідких шпалер