Основні плюси підлог з бамбуковою плитки Перші варіанти бамбукових підлоги являли собою звичайні циновки, скріплені з окремих стебел бамбука. Зрозуміло, сьогодні використовують зовсім інший підхід, який доречний при ремонті в звичайних квартирах і будинках.

Наприклад, на ринку пропонується плитка для підлоги, виготовлені з пресованого бамбукового волокна. Наскільки розумно використовувати цей матеріал? Він має деякі плюси, з-за яких може гідно послужити.


Чудова зносостійкість

Бамбук є одним з найбільш міцних і зносостійких матеріалів природного походження, придатних для виготовлення підлогових покриттів. З цієї причини підлога викладена за допомогою бамбукової плитки, здатний гідно протидіяти механічного стирання протягом багатьох років.

Найвищі вологостійкі показники

Основні плюси підлог з бамбуковою плитки
Природна середовище зростання бамбука відрізняється підвищеною вологістю повітря. І природно, що підлогові покриття з такого матеріалу теж легко витримують контакт з рідинами і вологими випарами. Таким чином, бамбукова плитка ідеально підходить, наприклад, для укладання у ванній кімнаті.


Екологічна чистота

Деякі власники принципово використовують тільки ті матеріали, які відрізняються максимальною екологічністю. Плитка з бамбукового волокна як раз потрапляє в цю категорію. Вона абсолютно безпечна, адже при її створенні не використовуються компоненти, які потенційно здатні нашкодити здоров'ю.

Цікавий зовнішній вигляд

Не можна сказати, що бамбукова плитка відрізняється різноманіттям варіантів виконання. Все-таки здебільшого вона виконується в обмеженому числі відтінків. Тим не менш, виглядає цей матеріал неймовірно презентабельно. Крім того, він добре поєднується практично з будь-яким стилем дизайну.

Простий метод укладання

Самостійно укласти на підлогу плитку з бамбука значно простіше, ніж керамічну. Це означає, що кожен власник зможе виконати оздоблювальні заходи правильно. Додаткова обробка такого підлогового покриття не потрібно. Відповідно, в подальшому з його експлуатацією не буде проблем.

Можливо, когось відлякає вартість плитки з бамбукового волокна. Але це недолік, з яким доведеться змиритися. Адже бамбуковий підлогу, дійсно, відрізняється різними плюсами. Він здатний гідно служити власнику при правильному пристрої.