Інноваційний підлоговий матеріал бездоганна естетика і видатна практичність Останні досягнення будівельної галузі практично не залишили людству нездійсненних завдань. Те ж можна сказати і про внутрішній обробці: сьогодні можна втілити абсолютно будь-який дизайнерський задум, оскільки на озброєнні забудовників знаходяться матеріали не тільки класичні, але і по-справжньому інноваційні.

Серед останніх окремо стоїть унікальне підлогове покриття – вінілова плитка.

Особливості матеріалу

Мова йде про композитному матеріалі, в складі якого можна виявити кам'яну крихту, вініл і спеціальні пластифікатори. Що дає таке поєднання? Високоміцний, вологостійкий, термостійкий, практичний, довговічний підлоговий матеріал, який може мати текстуру каменю, дерева, керамічної плитки або паркету – це не ідеальний варіант для будь-якого дизайнера?

Залишаючи осторонь бездоганні естетичні якості такої обробки, можна довго говорити про її експлуатаційні властивості. Будь сподобається покриття, яке практично не забруднюється і потребує лише періодичного використання злегка вологої ганчірки. Тут же і висока зносостійкість: вінілова плитка буде демонструвати свій передпродажний зовнішній вигляд протягом всього терміну служби. Переходячи до надійності матеріалу, необхідно сказати про негорючість і в цілому термостійкості такої обробки, яка також не боїться великої кількості вологи. Нарешті, не можна не згадати теплоізоляцію і звукопоглинання – ще одні важливі експлуатаційні властивості будь-якого якісного підлогового покриття.

Про монтаж

Унікальна spol.by користується великою популярністю, а забудовники давно освоїли дуже просту і доступну технологію її монтажу. Приклеювання матеріалу до підготовленої поверхні здійснюється з використанням акрилового дисперсійного клею. Альтернативний варіант – замкове з'єднання (така плитка повинна мати елементи кріплення «шип-паз»), яке дозволяє виконувати монтаж способом «плаваючої підлоги». Запорукою якісного укладання вінілового матеріалу стане створення рівного і сухого базового шару, а також відсутність повітря під фінішним покриттям. Нарешті, завжди залишайте зазор між плиткою і стінами, щоб уникнути пошкоджень матеріалу при прояві будь-яких деформаційних процесів (наприклад, усадка будинку). Враховуйте ці прості рекомендації, і ваш вінілова підлога буде служити десятиліттями!