Облицювання стін керамічною плиткою Одним з найпопулярніших робочих процесів на сьогоднішній день при облицюванні стін вважається укладання керамічної плитки.

Що це за матеріал

За нею легко доглядати.

Очистити ж кераміку від різних забруднень просто за допомогою вологого прибирання. Красивий зовнішній вигляд відмінно захищає стіни від поганих впливів зовнішнього середовища. А якщо ви вирішили europeya.ru, то заздалегідь потрібно продумати всі деталі для дизайну.

Відомі виробники випускають різні розміри, моделі та види керамічної плитки. Це:
Пресована
Екструдована
Глазурована і не глазурована
Біто або монокоттура
Кіт то форте
Клінкер
Кіт-то
Фаянс
Майоліка, та інші.

Виберіть той вид, який більше подобається. Відтінки підберіть відповідно дизайну інтер'єру житлового або робочого приміщення або у зв'язку з особливостями використання облицювальних поверхонь будівельних об'єктів. Врахуйте, що основою плитки є глина або керамічний граніт.

На вітчизняному російському ринку зробити це не важко, там є багато різноманітних кольорів і малюнків. Крім них там завжди можна знайти клей для кріплення будівельного матеріалу до стін, і багато іншого.

Все це сприятливо позначається на якості будівельних, оздоблювальних робіт. Дизайнерські можливості дозволяють зробити набагато ширше багатий вибір плитки для обробки карнизів, кутових приміщень, і багатьох інших будівель.

Від багатьох інших матеріалів керамічна облицювальна плитка відрізняється своїм зовнішнім виглядом, розміром і кольором. У неї іноді можуть бути і дефекти – це, відбиті при випалюванні кути і кромки. В цьому немає нічого страшного. Просто перед тим, як класти матеріал його необхідно пересортировать. Робиться це швидко і просто.

Укладання керамічної плитки

Облицювання стін керамічною плиткою
Досить складним процесом, що вимагає від робочого достатнього професіоналізму і досвіду, вважається облицювання стін керамічною плиткою. Починаєте робити ремонт, зауважте, що вам будуть потрібні спеціальні теслярські інструменти, в їх число входять:
Електрична дриль з насадкою для розмішування клейових складів
Водяний рівень
Висок
Шпатель
Киянка краще гумова
Відро
Рукавички
Тканина
Косинець, і багато іншого.

Оздоблювальні роботи завжди починаються з підготовки поверхонь стін.