Кладка тротуарної доріжки своїми руками Тротуарна плитка зараз на піку своєї популярності, якщо кілька років тому її використовували переважно при організації доріжок і майданчиків в громадських місцях, то зараз www.postroil.com застосовують для будівництва доріжок на приватних ділянках.

І при цьому все більше людей наважується на самостійне укладання. Зазвичай це причина небажання оплачувати працю фахівців.

Укладання www.postroil.com вимагає жорсткого дотримання встановленої технології інакше може вийти незадовільний результат. Сама укладання плитки це лише мала частина основних робіт, які полягають у підготовці до цієї укладанні. Отже, спочатку необхідно розчистити ділянку.

Далі натягнути дві нитки, які вказують на краю і висоту майбутньої доріжки. Після цього викопати під нитками невеликі рови однакової глибини. Причому половина рову повинна бути натягнутою ниткою. Це потрібно тому, що в цей рів буде встановлюватися бордюр, а встановлювати його потрібно поза тієї території, яка обгороджена нитками.

Само собою прямі краю бордюрів повинні повністю збігатися з положенням нитки. Це дуже важливо, так як нитка виставляється з розрахунком на ухил, який потрібен для зливу води. До речі бордюри фіксуються бетонним або цементно-піщаним розчином. Вже після установки бордюрів можна починати підготовку майданчика, її потрібно остаточно вирівняти та утрамбувати.

Кладка тротуарної доріжки своїми руками
Але це ще не все, адже далі її треба засипати піском, на таку глибину, щоб залишилося місце для www.postroil.com і сухої цементно-піщаного розчину, на який вона буде укладатися. Насипаний пісок також трамбується. Після готується сухої цементно-піщаний розчин з розрахунку один до чотирьох або п'яти, яким засипається поверхню раніше утрамбованого піску.

Засипати потрібно фрагментами, як тільки покладений один відрізок доріжки сипати іншого. Щоб насип була рівною потрібна спеціальна правила, її можна зробити з широкої дошки, вымерев відстань від бордюру до бордюру і прорахувавши глибину відрізавши її значення з кожного нижнього краю дошки.

У результаті повинна вийде палиця з двома тонкими і короткими краями і широкої основною частиною. Як тільки буде покладена вся доріжка її потрібно утрамбувати киянкою і засипати всі шви тим же сухим цементно-піщаним розчином.