Гумова бруківка основні особливості і сфери використання Зараз хімічна промисловість почала досить активно пропонувати досить несподівані різновиди будматеріалів, які в плані своєї якості і доступності, стали гідною заміною своїм традиційним аналогам.

Так, наприклад, відмінним прикладом тут може послужити спеціальна бруківка, виконана з каучукової і гумової крихти, що стала зараз відмінною заміною вже звичним вуличним твердим покриттям.

Основні особливості

Проводиться подібного роду будматеріал з вже повністю непридатних до використання автомобільних покришок, які за особливою методикою переробляються до стану досить дрібної крихти. Далі в цю гумову крихту додаються спеціальні барвники та особливі скріплюють компоненти, і потім виконується формування безпосередньо самої плитки.

Гумова бруківка основні особливості і сфери використання
Основна перевага такої бруківки, насамперед, полягає в тому, що вона є абсолютно екологічною і абсолютно безпечною як для самої людини, так і безпосередньо для навколишнього середовища. Крім того, до дуже серйозного плюса у подібного матеріалу також варто віднести і його чудові амортизаційні та антиковзні властивості, що, відповідно, робить такі покриття ще й повністю безпечними в плані експлуатації.

До нітрохи не менш суттєвих переваг у такої бруківки також слід віднести і її наступні особливості:
• Чудову вологостійкість і морозостійкість, а також практично абсолютну несхильність до впливу УФ-променів, різних хімічних речовин і різних механічних впливів;
• Неймовірно високу зносостійкість і вельми солідну довговічність;
• Виняткову гігієнічність;
• Особливу естетичну привабливість, а також неймовірну простоту монтажу і подальшого догляду.

Області використання

Сьогодні виробниками пропонується неймовірно багатий асортимент такий гумової бруківки. При цьому, природно, кожен конкретний вигляд даного матеріалу застосовується у своїх певних сферах. Так, наприклад, плитка, виконана в досить великих розмірах, найчастіше використовується при облагороджуванні спортивних майданчиків і пішохідних зон, а відносно невеликого розміру гумова бруківка дуже активно застосовується у сфері ландшафтного дизайну, благоустрою прибудинкових доріжок і місць відпочинку, а також при обробці відкритих терас і басейнів. Крім того, деякі типи подібної бруківки також досить широко застосовуються і у вигляді підлогового покриття, при облаштуванні різних виробничих приміщень та автомайстерень, а також тих об'єктів, де до підлоги пред'являються підвищені вимоги в плані його безпеки і міцності.