Вінілова плитка для обробки підлоги Сьогодні при обробці підлоги часто застосовується плитка ПВХ, яка вкладається на будь-яку поверхню. Встановлюється цей матеріал за таким же принципом, як і інші види плитки.

Перш, ніж починати монтаж вінілової плитки дуже важливо добре підготувати підставу. Для цього доведеться здійснити деякі підготовчі роботи.

Якщо планується нову плитку укладати зверху старої керамічної плитки, то потрібно спочатку ретельно замазати шви між плиткою, щоб покриття підлоги стало більш міцним. З цією метою потрібно приготувати необхідну кількість шпаклювальної суміші або якогось іншого розчину.

Після того, як міжплиткові шви будуть оброблені, доведеться почекати не менше доби, поки вони остаточно висохнуть. На ділянках з'єднання стін і підлоги ванної слід закрити наявні щілини з особливою уважністю. Не завадить дані місця обробити силіконовим герметиком.

Як виконати укладання вінілової плитки в неопалюваному приміщенні?

У зв'язку з тим, що під час укладання цієї плитки температура в кімнаті повинна бути не менше 17 градусів тепла, її небажано використовувати в неопалюваних приміщеннях. В тому варіанті, якщо все ж монтаж вінілової плитки буде виконаний, таке підлогове покриття не зможе прослужити довгий період.

З-за негативного впливу навколишнього середовища клей почне відшаровуватися від поверхні, і в підсумку плиткове покриття буде деформуватися. Коли балконний простір засклено і опалюється, то плитку можна сміливо застосовувати для обробки підлоги.

Поради щодо укладання вінілової плитки

Необхідно знати, що ця плитка укладається лише зверху водяний або підлогової електричної опалювальної системи. А ось інфрачервоні обігрівачі в даному випадку застосовувати ні в якому разі не можна. При цьому, поверхню плиткової підлоги не повинна нагріватися більше 30 градусів.

Вінілова плитка для обробки підлоги
Вінілова плитка для обробки підлоги

Як змінити форму вінілової плитки?

При монтажі ПВХ плитки є унікальна можливість підкоригувати елементи, щоб вони підходили для присутнього підлогового підстави. Якщо є необхідність розрізати плитку, то це можна зробити простим канцелярським ножем. У тому випадку, якщо потрібно створити якусь більш складну форму, рекомендується застосувати ножиці, призначені для різання металу.

Під час роботи з такими ножицями краї виробу будуть максимально рівними і при цьому, не будуть розшаровуватися. Коли плитка набувається з наявністю малюнка, то краще купувати її з невеликим запасом для кращого підгону орнаменту при монтажі.