Метлахская плитка та її особливості Спеціальна керамічна метлахская плитка, на даний момент, досить активно застосовується при облаштуванні підлоги як безпосередньо в житлових, так і в різних громадських приміщеннях.

Основними відмітними особливостями такого роду плитки вважаються її абсолютно правильний, в плані геометрії, візерунок, просто унікальні експлуатаційні якості і особлива маневреність в ході укладання.

Виготовляється подібна плитка з особливого сорту глини, потім, додатково ще і покривається досить товстим шаром особливої різнобарвною глазурі. А випал під впливом досить високої температури, в подібній ситуації, повною мірою гарантує надзвичайно високу щільність спікання і, відповідно, чудову якість самої готової продукції.

Сфера використання метласької плитки

Спочатку, неймовірно дорогі орнаменти, виконані з допомогу подібних виробів, почали з'являтися приблизно ще де-то в середні століття, при облагороджуванні вестибюлів в елітних особняках, а також парадних залів у палацах. Що ж стосується масового застосування даного матеріалу, то воно почалося тільки приблизно в дев'ятнадцятому столітті.

Метлахская плитка та її особливості
Зараз, така метлахская плитка неймовірно активно використовується при облаштуванні сучасних квартир, а також інтер'єрів в заміських котеджах, ресторанах і різних офісах. Подібна різновид плитки відрізняється неймовірною стійкістю до досить серйозних температурних перепадів і досить істотним механічних навантажень, а отже, вона цілком може застосовуватись при облагороджуванні підлогових покриттів в коридорах, на верандах і навіть на повністю відкритих терасах.

Даного роду плитка, завдяки неймовірно великому різноманіттю різновидів, що розрізняються за формою і колірним рішенням, сьогодні вважається найбільш популярною різновидом оздоблювального матеріалу. До того ж, за рахунок особливої методики виготовлення, така плитка ще й зовсім не буде втрачати своїх зовнішніх якостей навіть при надзвичайно інтенсивних навантаженнях.

Сама процедура укладання такої метласької плитки зазвичай здійснюється на ідеально рівну поверхню. Тут відразу потрібно зазначити, що для того, щоб не помилитися під час складання узору з певного числа елементів, дуже важливо завчасно зробити розмітку робочої поверхні і намітити передбачуване розташування кожної плитки. Що стосується безпосередньо самого процесу наклеювання такої плитки, то дана операція, як правило, в більшості випадків здійснюється з допомогою звичайного плиткового клею.