Граніт і мармур в облаштуванні сучасної ванної Ніхто напевно не буде сперечатися з тим, що ванна практично в будь-якій квартирі є одним з найбільш важливих приміщень, адже людям там, як правило, доводиться проводити значну частину часу.

Саме тому, дана кімната повинна обов'язково не тільки відрізнятися своїм особливим зручністю, але і бути надзвичайно затишною і, природно, максимально функціональною.


Оздоблення стін і підлоги

Процедура укладання виконаної з каменю плитки зазвичай потребує дуже серйозної попередньої підготовки абсолютно всіх робочих поверхонь. Для цього, з них, перш за все, демонтується старе покриття, потім видаляються залишився шар клею і, на завершення, проводиться досить ретельна зачистка і максимально якісне вирівнювання. При цьому дуже важливо слідкувати за тим, щоб всі кути виходили виключно прямими. У разі точного дотримання всіх цих правил, виконана з гранітної або мармурової плитки оздоблення, буде надавати даному приміщенню особливий, абсолютно неповторну чарівність.

Граніт і мармур в облаштуванні сучасної ванної
Неймовірно оригінально, в подібній ситуації, також буде виглядати і ванна або душова кабіна, виконана з природного каменю. Правда, тут відразу слід зазначити, що такі породи каменю як мармур і граніт чудово виглядають тільки виключно в досить просторих приміщеннях, чого, звичайно ж, ніяк не можна сказати про ванн в квартирах сучасного типу. Саме тому, у випадку зі стандартним житлом дану деталь потрібно буде обов'язково брати до уваги при підборі варіанти обробки, щоб у наслідок візуально зменшити і так досить маленьке приміщення.

Стільниці для ванної

В наші дні, при облаштуванні ванних неймовірно модно стало встановлювати виконані з натурального каменю стільниці під раковини. Однак, в подібній ситуації, потрібно обов'язково вкрай уважно підходити до підбору самого матеріалу. Обумовлено це тим, що абсолютно всі види граніту та мармуру досить серйозно відрізняються не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і безпосередньо за фізико-механічними властивостями. Тому, тут слід обов'язково пам'ятати про те, що гранітні стільниці по більшій частині призначаються для кухонь, а мармурові вироби для ванних.

По своїй структурі мармур є набагато більш пористим, а значить, саме він буде забезпечувати найбільш високу комфортність в умовах підвищеної вологості. Крім того, завдяки особливим властивостям мармуру, виконані з нього стільниці також відрізняються ще і неймовірною довговічністю і максимально високою стійкістю до абсолютно будь-яких пошкоджень.