Укладання пробкового підлоги Пробкова підлога має свої переваги перед ковроліном і лінолеумом, так як є екологічно чистим матеріалом. Його плюси: не гниє, не горить, відмінно піддається чищенню, до того ж володіє шумоізоляційними властивостями.

Перед укладанням коркової підлоги необхідно підготувати підставу. Основа повинна бути сухою, гладкою і рівною. Найчастіше використовують ДСП, ЦСП, ДВП. Потім для захисту від конденсату, потрібно покласти шар поліетилену, потім з поліпропілену товщиною два-три сантиметри розмістити підкладку.

Коркові підлогові покриття бувають плаваючими і відмінно вписуються в будь-який elite-design-studio.ru, які збираються за принципом " шип-паз, або листи пробки приклеюються до підлоги. Для першого варіанту потрібні будуть ножівка, олівець і рулетку, а для другого клей, зубчастий шпатель, валик, олівець і лінійка. До початку укладання знімається з пробкових плиток упаковка, щоб матеріал акліматизувався в приміщенні, для цього буде потрібно 48 годин.

«Плаваючий» підлога великої складності при монтажі не вимагає. Встановлюються ряди по порядку під кутом 30 градусів, при цьому гребінь повинен входити в паз без проблем. Краще вийде, якщо укладати ряди зі зміщенням на підлогу плитки. Не забувайте між пробкою і стіною залишити зазор 1-2 сантиметри, так як у цього покриття присутній властивість трохи розширюватися з часом.

Складніше процес – укладання на клей коркової підлоги. Якщо раптом станеться невелика помилка при укладанні, то вирівняти вже укладену плитку буде неможливо, тому що клей сильний. Тому перед початком роботи розкладіть пробкові плитки на сухому підлозі, щоб було легше зорієнтуватися.

Починати треба приклеювати з центру приміщення, расчертите паралельні стінам дві перпендикулярні прямі посередині кімнати, і від них, і починайте укладання. Наносьте клей зубчастим шпателем, потім почекайте, щоб трохи просох клей, а потім щільно притискайте плитку на підлозі.

Як тільки закінчите укладання, відразу провітрюйте приміщення, тому що клей на поліуретановій основі. І ніяких фізичних навантажень на нове підлогове покриття протягом двох днів.